Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok éjszakai nemalvá...

Tapasztalatok éjszakai nemalvásról vagy ágyproblémákról?

Figyelt kérdés

4 hónapos kislányom éjszaka óránként felkel. Nem sír, csak jelzi, hogy fennt van, ha megkínálom cicivel, elfogadja. AZ ágyát kb 3 napja tettem át egy másik helyre. Gyanítom, hogy ez lehet a baj?

Csak félek, mert hajnalban elaludt mellettünk az ágyban. Nem akarom, hogy megszokja, eddig olyan jól elvolt a kiságyban.


2009. júl. 22. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor volt ugyanez mikor elkezdett mozgolódni a foga. Igaz nem evett éjjel,sak felsírt,vagy sírt amíg be nem mentem.Megnyugtattam,volt hogy fel is kellett vennem,de hamar visszaaludt. Az is lehet hogy megszomjazik. Esetleg tegyétek vissza az ágyát pár napra az eredeti helyére!?
2009. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!