Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak hogy működik az etetés?...

Másnak hogy működik az etetés? Megőrülök.

Figyelt kérdés

Nyolc hónapos a gyerek.Pörög, forog, feszíti magát.Nem hajlandó ülni, mozgás közben próbálok lapátolni a szájába.Utál enni.

Az egész lakás úszik a trutyiban etetés után.


2009. júl. 22. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

:))))))))) Honnan ismerős ez? :)

A meleg is lehet egyébként az oka. Nekem azóta csinálja amióta ilyen meleg van. Iszik jó sokat és a gyümölcsöt is próbálom úgy adni hogy hideg legyen (ne jéghideg de azért hideg). Így szerencsére eszik, de főzeléket egyátalán nem akar. Én megértem ilyen dögmelegben (sajnos mi panelban lakunk és nincs légkondi) nekem sem nagyon van kedvem enni.

2009. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem pont a terasz ajtónál van az etetőszék,és így kilát az udvarra,a falevelek,kutyák....ezek miatt állandóan oldalra van a fejecskéje,és így van hogy nem minden adag megy be a szájába.

ezt leszámítva ő szeret és ügyesen eszik.mondjuk én nem melegítem neki a főzelékeket...sőt a gyümölcsöket lehűtve(de nem jéghidegen)adom neki.

9hónapos

2009. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:)

Köszi,de nem könnyebbültem meg.Az én kis sajtkukacom mindig ilyen volt.

Csak most éreztem azt, hogy elpattan egy ér a halántékomon.

2009. júl. 22. 10:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is próbálom közben lekötni.Egy harapás játékkrokodil, egy falat vadasmarha.Hiába.
2009. júl. 22. 10:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Kislányom 11 hónapos és nálunk is ugyanez a helyzet. Csak mostanában megspékelte azzal, hogy amikor berakom a szájába a kaját, kicsit megízleli, aztán kiveszi a kezével és nyomkodja az ujjai közt, majd az etetőtálcán szétcsapkodja :D IMÁDOM!

Néha én is azt érzem, hogy megbolondulok. De nem tudok vele mit csinálni. Rossz evő. Anyukám szerint én is az voltam, míg közösségbe nem kerültem. Ott a többi gyerek mellett megszerettem a kajálást. Úgyhogy én magamnak is csak azt mondom, hogy kitartás. Majd a bölcsiben megjön az étvágya :)

2009. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi lányok!Akkor belenyugszom, hogy ez teljesen átlagos viselkedésforma.
2009. júl. 22. 11:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Remek....az én 8 hónapos fiam is krokodilt eszik meg egy kanál kaja..meg krokodil....stb.

mindig le kell kötni a figyelmét, mert megunja a kajálást és képes 2 kanál után nyafogni. ha nem adok a keze ügyébe valamit, pl: baba kajás üveg kupakja, akkor nem eszik....

iszik nagy ritkán egy kicsit és imádkozom belé a kaját.

utána nagytakarítás......

úgy látom, nem vagyok egyedül:) ez azért megnyugtat!!

2009. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Kísérteties hasonlóság,:)még a kupak is stimmel.Csak épp kislány.
2009. júl. 22. 16:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

erre csak ennyit tudok írni:).....

Hihetetlenek ezek a kölkök:)

2009. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!