Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik ezek a kiütések?

Mik ezek a kiütések?

Figyelt kérdés
kicsikém lassan 1 hónapos lesz és két napja meg figyeltem olyan mintha valami kiütés lenne az arcocskáján, kis piros pötty szerü mint egy pattanás de kisebb, mitesszer szerű vagy nem tudom. Lehet tejalergia?

2012. aug. 15. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az anyatej miatt van, mert épp hormon változásokon esel át! Magától elmúlik, ne aggódj, kenegesd anyatejjel :)
2012. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes ez akkor szokott lenni ha túl zsíros a tejed.
2012. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is tejkiütéses,3 hónapos korában maximum elmúlik magától. Nekünk a doki írt Oilatum krémet,mert még érzékeny+ száraz is a kisfiam bőre :/
2012. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor hagyjam majd elmulik? és hogy tul zsiros a tejem az neki nem baj? vagy lehet attol hizott sokat? mert a haza jövetelihez képest 1 kilót hízott :S
2012. aug. 16. 08:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem baj! Az,meg hogy jól hízik örülj neki,általában az ellenkezője aggasztóbb.Talán annyi hogy hívd fel a védőnőt és kérdezd meg hogy ne írass-e fel krémet?!De el fog múlni magától is,csak lassabban.
2012. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elmúlik,de ha nagyon zavar akkor menj vele dokihoz. Bár nem mind1ik ír rá gyógyszert.

Igen,zsíros,jó minőségű a tejünk,örüljünk neki :)

Az én kisfiam 1 hónap alatt másfél kilót hízott,a tiednek sem semmi az 1 kilo! :)

2012. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor annyit egyen amennyi jól esik? ne vegyem el tőle ha soknak gondolom?
2012. aug. 16. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!