Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós a kisfiam, minden...

14 hós a kisfiam, minden pisilés és kakilás után szól (kakát mond a pisire, pukira ás a kakira is) és mutat a pelusára, de bilire nem hajlandó ülni. Miért? Tudom, hogy nem vagyunk elkésve csak kérdezem. Soha nem erőltettem!

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert még nem érett rá. Ha az lesz majd elkezdheted az "oktatást":)
2009. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán nem igazán érti miért akarod oda ültetni. Neki az a természetes, hogyha a cucc a pelusba megy. Ez olyan, mintha neked azt mondanák, hogy a kaját az orrodon át pakold be.

Először ismerkedjen meg a bilivel elvárás nélkül, ruhában. Legyen mindíg elöl és bármikor ülhessen rá, ha akar. Az sem baj, ha a fejére teszi. Közben mindíg mesélj róla, hogy tulajdonképpen mire is való ez. Ha már így "összebarátkoztak", akkor kipróbálhatja ruha nélkül is. Az én tapasztalatom szerint, sokat segít, ha sokszor elmondod, hogy mit és hogyan kell a bilibe csinálni és azt is, hogy miért. És továbbra se erültesd! Sok sikert!

2009. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. júl. 22. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!