Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bergon vagy Pierre Cardin...

Bergon vagy Pierre Cardin babakocsi a jobb télire?

Figyelt kérdés
Télire melyik a legjobban téliesíthető és kényelmes babakocsi egy 7-8 hónapos hosszú baba számára?Vagy tud valaki mást ajánlani?

2012. aug. 16. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Egyiket sem. A pierre cardin nagyon gyér minőség, a bergon is ráadásul baromi nehéz is a legtöbb.
2012. aug. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk volt bergon babakocsink, kölcsön kaptuk. Télre szerintem a világ legjobb babakocsija, ha rajta van a végzáró elem és az egyéb téli kiegészítők, nagyon jól, melegen tartja a babát. Az viszont tény, hogy ez a kocsi csak akkor jó, ha nem kell cipelned, összecsuknod, mert baromi nagy és nehéz. A fekvőfelülete szerintem az összes kocsi közül ennek a legnagyobb. Nekem minőségi gondom se volt vele és nálunk már a második baba használta.
2012. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy offolok, de már több hozzászólásnál is láttam, hogy SB2011 minden Bergon és hasonló kocsit leszól. Érdekelne, hogy neki milyen van ...
2012. aug. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igaz, hogy 4.ik em-en lakunk, de a lift (ha befér) leviszi, emelgetnem nem kell, bkv-n közlekedni nem akarok vele.Szeret hason aludni a babám, így csak arra kell, hogy télen kint sétálgassunk:)Van egy peg perego atlanticom, de az nem tűnik túl melegnek(nincs lábzsákom sem hozzá) és nem lehet teljesen vizszintbe dönteni, az majd tavasszal lesz jó.
2012. aug. 16. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Mi is azért szerettük, mert hason aludt csak a babám a babakocsiban. Ha olyan liftetek van, ami téglalap alakú, akkor be fog férni, de a négyzet alakú már necces, én a tesómékhoz egy olyan liftben nem tudtam a kocsival együtt felmenni.
2012. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
márpedig négyzet alakú a liftünk és lehet tényleg nem fog beférni:( akkor most elég tanácstalan vagyok..mert nem valószínű hogy létezik olyan babakocsi ami minden kritériumomnak megfelel:) nagy de mégis kicsi és jól téliesíthető..
2012. aug. 17. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!