Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalatok az Infacol...

Mik a tapasztalatok az Infacol-ról? Mikortól lehet használni? Vagy esetleg valami más módszer hasfájás ellen?

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk az Infacol volt a megváltás! Minden szopi előtt (éjszak pláne) adtam neki, az a jó benne, hogy cseppentős, nem kell kiskanálba csöpögtetni, mint az Espumisant. Azt nem tudom, mikortól lehet használni, de szerintem egész csöpp korától (mi 5-6 hetesen kezdtük).
2008. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasfájós tartás: úgy veszed az alkarodra, hogy a feje a könyök felé van, az alkarodon fekszik hason, lábai a kézfej felé. Nálunk ez is segített.
2008. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi 3 hetesen adtuk először.Napi 4x mondta az orvosunk kaja elött vagy után.Aztán 2 hósan, már nem volt hasfájós.Nekünk bevált szerette az ízét.:)
2008. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk az Infakol semmit sem használt kibukta még mielött szopiztattam volna így mi az Espuvizánt használtuk!És mellette Mecsek baby teát adtam és adok most is a kisfiamnak!Nagyon szereti!
2008. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi angol vizet (gyógyszertári nevén: Gripe water) adtunk a lányunknak, nagyon bejött. Ráadásul nem gyógyszer, hanem természetes készítmény, köménymagolajból. Úgy emlékszem, 6 hetes kortól adható. Már ilyen kicsi korában is imádta, megérezte az illatát, és már tátotta is a száját a kanálra. És az a legjobb benne, hogy AZONNAL HAT, ami szerinem a legfontosabb az anyának, aki mindent elkövetne, hogy elmúlassza a babája szenvedését. Próbáljátok ki, tényleg nagyon jó!
2008. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az infacolt csak akkor jó, ha a levegőnyelés miatt fáj a poci. Ha egyéb ok áll a hasfájás mögött, semmit nem fog használni. ráadásul a hatóanyaga ugyanaz, mit az espumisannak. Tehűát tökmindegy melyiket használod
2008. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia

Mi elég érzékeny gyomrúak voltunk és nekünk a doktornő valami régi gyógyszert írt ki na meg az infakolt de nekünk csak az espumizán jött be. semmi más

2008. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!