Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka kérdés?

Pelenka kérdés?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenkinek más jön be,de most állunk pelenkaváltás előtt (3-ról 4-re,mert már mindig kifolyik nagyalváskor a pisi) és fogalmam sincs mit kéne kipróbálni.Pampers activ Baby tapasztalat esetleg vkinek? Eddig minden méretben más fajta pelus volt a jó, szóval tanácstalan vagyok...

2012. aug. 16. 14:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mi kezdettől fogva Pampers Premium Care-t(fehér) veszünk.

Volt most a Tescoban akciós Liberó, de legszivesebben kihajítanám, olyan sz@r...


Éjszaka az én kisfiam nem sokat pisil, így elfogy akkor, nappal meg a fehér pamp. Soha nem volt vele balesetünk, ruhát , ágyneműt soha nem kellett mosnom miatta és kibír akár egy egész napot is, ha a helyzet úgy hozza.

2012. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
pampers active baby jó, de én is csak akkor veszem ha akciós. Amúgy babylove pelust használok. Most vettem huggiest de nekem sokkal kevesebb pisit bír el mint a babylove.
2012. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Babydream rossmantol.Teljesen jó.
2012. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A dada pelust hol lehet kapni és mennyi db-ja?
2012. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

[link]

Dadát pl itt.De bababoltok is szokták árulni, ahol darabos pelusok kaphatóak.Tényleg jó, nekünk bevált.

Egy éves kisfiú anyukája

2012. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
4-esből a Tesco zöld csomagos, és a Pampers active baby vált be nálunk. Most 4+-os Huggies-t használunk, 10 kg, és másfél éves a nagyfiú.
2012. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 sumergo ***** válasza:
Pampers Sleep & Play szerintem nagyon jó pelus, meg a Premium Care is. Nekünk a Huggies és a Libero volt, ami szart se ért! Sajnos gyereke válogatja, próbálgatni kell. A zöld Tescos se rossz, kaptunk olyat is, meglepődtem, semmi nem folyt ki belőle. Csak azért nem szeretem, mert nagyon vastag.
2012. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat :-))
2012. aug. 17. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!