Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől hányhat 20 hósom?...

Mitől hányhat 20 hósom? Napszúrás lenne?

Figyelt kérdés
Tegnap este jöttünk haza a Balatonról.Ott nem volt semmi baja.Hajnalba cicizett és hányt egyet,utána reggel is cicizést abbahagyva megint hányt.Egész nap nem volt semmi baja,se hőemelkedés,se rossz kedv.Igaz 2szer kakált higabbat és most este meg cicizés után megint hányt.Nem értem mi lehet a baja.
2012. aug. 16. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
én meg nem értem miért ide írogatsz, ahelyett, hogy orvosnak mutatnád meg...
2012. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért nem vittem,mert egész nap nem volt semmi baja,panasza.Csak reggel,ahogy leírtam.Most hányt,ahogy cicizett
2012. aug. 16. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
neked a 2 híg széklet semmi baj???
2012. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az nem hasmenéses széklet volt,szokott neki ilyen lenni.De nem okoskodást kértem,hanem azért írtam ki a kérdést,hogy választ kapjak arra,amit kiírtam.Köszönöm
2012. aug. 16. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyeletet, vagy holnap mutasd meg az orvosnak.
2012. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Miért hívná az ügyeletet???? Bekapott valami vírus. Adj neki probiutikumot, ha megint hány vidd orvoshoz. Nem életveszély ez, se nem ügyeletei téma. szép is lenne ha ügyeletet hívnák minden ilyen bajjal.
2012. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves utolsó válaszoló,én is úgy gondolom,ahogy írtad.

2012. aug. 17. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!