Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl hanyhat sugarban egy...

Mitöl hanyhat sugarban egy honapos kisbaba? Voltunk hasi ultrahangon, ott enyhe refluxot allapitottak meg, vettek vert is töle, nincs benne virus. Doki szerint től eszi magat.

Figyelt kérdés
Szopizik, de van hogy orankent iis cicit ker. Irt fel az orvos süritö tapot, de van hogy azt is kihanyja. Tegnap is nagyon durvan hanyott cicizes közben este.Es egesz nap nyügös is volt..Aggodom hogy mi lehet. Valakinek tapasztalat?
2012. febr. 21. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem rángatózik a mellkasa az bukás. én fiam is refluxos, neki is volt hogy sugárba minthas hányna visszajött a tej.
2012. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok én is azht hittem hányt, hívtam anyámat ő mondta ha nem ugrál a mellkasa az bukás
2012. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg cumit adni neki, hátha nem akar majd olyan gyakran cicilni. Nekunk ez bevállt. Van egy ismerosom, aki akár oránként is ciciltetett, mert non stop ordított a gyerek. A kicsi olyan 8 honap korul 10 kg volt, pedig olyan 3,5 kg szuletett.
2012. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 krisztivan ***** válasza:
Furcsa de a fiam akkor hányt sugárba(nem bukott)amikor középfülgyulladása volt.Sajnos csak a 3.doki jött erre rá.Nem biztos hogy nálatok is ez van!!Nagyon bukós volt a gyerekem,ha gyarapodik és nem nyüglődik akkor biza bukás van.
2012. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ö öklendezik elötte,olyankor nagyon remülten nez szegenykem,es jön a hanyas,ugy fel meterre is,es nagyon sok..Es annyira ijesztö..Van neki cumija,de nem lehet vele felrevezetni,csak a cicin nyugszik meg..addig sir mig nem teszem mellre..hizni hizik,3250kg-al jöttünk haza,penteken merte a doki,akkor volt 4040kg..nagyon zavar hogy mi lehet,de doki nem mond semmit..
2012. febr. 21. 13:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsonak,penteken voltunk fül orr gegesznel,mert strigor-ja van a picinek,ott nezte a fület is,nem talalt semmit..ugyhogy nemtudom..felek nehogy valami komolyabb legyen..bar nem hanyik minden etkezes utan..
2012. febr. 21. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószinű túleszi valóban magát. Kislányom volt ilyen sugárhányós. Azt hiszem fél évig. Mindig éhes volt, tápit kapott. Addig nyeritett mig nem kapott, holott tudtam hogy még nem lehet éhes. Aztán sugárba kihányta. De van ilyen. Ezért nem kell aggódnod. Kis duci volt igy is a lányom.
2012. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendesen megbüfizteted?
2012. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!