Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpép vagy tápszer+gyümölcstő...

Tejpép vagy tápszer+gyümölcstől hányhat a baba?

Figyelt kérdés

3-szor fordult elő,hogy lányomból esti tápszer ivás közben sugárban kijött minden.Először akkor amikor uszira gyümölcsöt evett(mandarint-mondjuk jó sokat 5-6db-ot),majd vacsira csokis tejpépet,lefekvéshez tápszert,kkor még nem esett le hogy mitől lehet.Másodszor ugyan ez volt a helyzet,és tegnap pedig uzsi gyümölcs,vacsora rántott husi,szóval a tejpép kimaradt,altatásnál tápszer és ugyan úgy sugárba jött ki minden.Azért nem értem az összefüggést mert gyümölcsöt minden nap eszik dél után,és az esti tápszer is minden napos,de ez csak 3-szor fordult elő kb.2hónap alatt.

Lehet összefüggés,de akkor miért csak néha,ha meg nem akkor mi lehet az oka?


2012. jan. 7. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy azokon a napokon túlette magát?
2012. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet a gyümi plusz a tejes dolgok kombinációjától. Nekünk úgy kezdődött, hogy a tápijába kapott cebion cseppet tavaly télen. Ekkor még semmi gond nem volt. Aztán az idén már sugárban jött ki belőle mikor megitta. Először azt hittem beteg. De mikor többször előfordult, akkor leesett hogy mitől van. Aztán eljátszottuk a délutáni gyümölcs plusz tej kombinációval is, ugyanúgy sugárban hányás lett a vége. Azóta figyelünk, hogy nem ehet úgy gyümölcsöt délután, hogy nem eszik utána valami szilárdat. Nem tudom mitől van ez, de látod nem vagy egyedül ezzel a gondoddal.
2012. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!