Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák! Ti meddig...

Sziszi... kérdése:

Kedves anyukák! Ti meddig mostátok a pici babáitok cuccait külön?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sosem mostam külön! Arra figyeltem,hogy olyan ruhákkal mossam együtt, amiben mondjuk nem kertben dolgoztam előtte, ill. alsóneműkkel sem.

A férjem is irodai munkát végez, nagyon nem koszolja be a ruhát, szóval én együtt mostam.

2012. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A felnőtt ruhákkal sosem mosom együtt a gyerekekét,de csak akkor teszem külön a pici ruhácskáit a tesóéktól,ha kakifoltos,esetleg visszabukós lett a ruhácska.
2012. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
első gyermeknél külön mostam,aztán rajottem hogy semmi ertelme.masodiknal mar egybe,es 3-nál is egyben az egesz.Semmi bajuk sem a ruhaknak,sem a bőrüknek.
2012. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Meghat eleg sokaig tartana a mosogepet teletenni a pici ruhakkal.Ugy ertve hogy azert az atlag mosogep 5,5 kg .Ket het mire összegyulne.
2012. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen én is azt néztem hogy elég kevés ruci gyűlik össze amikor mosom.Az övét Tomy Baby-val mosom öblítő nélkül.Gond ha az övéhez is teszek öblítőt?Illetve ha a miénkkel eggyütt mosom?
2012. aug. 17. 11:12
 6/14 anonim ***** válasza:

Én addig mostam külön, amíg nagyon eltérő színű ruhái voltak, mint nekünk. Mi inkább sötétebb ruhákat hordunk, lányunkra meg vidám, élénk színeket adtunk általában, így én külön mostam neki sokáig.

Most már én is színesebb egyén lettem, úgyhogy szoktam együtt mosni a ruhákat. :)

Amúgy alapvetően az első hónapokban tartottam fontosnak a külön mosást, amíg nagyon pici a baba, és amíg ki nem derül, hogy mennyire érzékeny a bőre.

2012. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3-as 4-es vagyok,igen használok öblítőt is.Ha a babód bőre nem érzékeny ,akkor nyugodtan .
2012. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én rendes, "felnőtt" mosóport használok, néha kevés öblítőt is és együtt mosom a ruháit a miénkkel ha úgy jön ki.

Még pici újszülött korában nem használtam öblítőt, de most már igen. 7 hós

2012. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Az én kisfiam szeptemberbe lesz 3hós.
2012. aug. 17. 11:32
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
10 hónapos a babám, még külön mosom.
2012. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!