Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik (és hányszor)...

Mennyit eszik (és hányszor) és alszik 2-3 hó körüli babátok?

Figyelt kérdés
Ha tápszeres, milyen tápszert eszik és hogy alakul az éjszakai alvás?
2012. aug. 17. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 hós a kislányom. Naponta 6-szor eszik általában 100-160 g között. De van, mikor 100 g alatt van. Este pedig már csak olyan 70-80 g körül. Ő anyatejes és csak 1-szer van fel éjszaka.
2012. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 8 hetes. Szopizik, de kap tápszeres pótlást utána. Napi 6-szor eszik + éjjel egyszer (azt nem mérem). Nappal 90-140 ml között eszik.
2012. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 hónapos, Milumil Ha start optima tápszert kap. Naponta 5X eszik, elég változó mennyit, 80-170ml között egy alkalommal. Az éjszakát már kb 7 hetes kora óta átalussza. Este 8-10 között elalszik, reggel 6-9 között kel. Sajnos mindig változik, mert attól függ reggel hánykor kel, hogy hogyan alakul a nap további része és este mikorra jön ki az utolsó étkezés. Napközben nem alszik túl sokat. Általában egyszer van egy hosszabb 1-3 órás alvása, illetve kb 2-3X alszik 20-30 percet.
2012. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 timike26 ***** válasza:
igèny szerint szoptatom,ès nem mèrem.este 11 tol,hajnal 3 ig alszik,akkor eszik,ès alszik vissza reggel 6 ig.akkor is eszik majd alszunk 9/10 -ig.utàna fent van,mosolyog mindenkire egèsz dèlig,majd alszik du.3 ig.megint fent van 1/màsfèl oràt majd alszik egèsz este 7 ig.akkor furdès majd 11 ig duma,sèta,mosoly,evès.persze van olyan hogy alszik de felsir,kap cicit ès rogton visszaalszik.
2012. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az én babám tápszeres és most 120-140 között eszik napi 6-7-szer, és éjjel is ébred 3-4-5 óránként, még változó. 8 körül fürdik, hogy mennyit van fenn napközben változó, van hogy egész nap alig alszik 2-3 órát, van hogy alszik minden etetés között 3 óránként. Remélem ő is hamarosan már éjjel i)s többet alszik 5 óránál. :)
2012. aug. 18. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!