Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babátok hányszor...

2 hetes babátok hányszor kakil egy nap?

Figyelt kérdés
A kislányom eddig naponta produkált 2-3kakis pelust,ám még ma nem kakilt.Keresgéltem a neten,de sok eltérő választ kaptam.Néhol azt irják,hogy normális ha nem kakil minden nap,néhol pedig azt hogy kevés a tej mennyisége és azért nem kakil.Nem tápszeres,csak szopizik.Ti babátok hányszor kakil naponta?
2012. júl. 28. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém hasfájós volt, és nagyon ritkán volt széklete.

Nyugodj meg anyatejes babáknál teljesen normális ha minden szopi után kakil, de az is normális ha csak 4-5 naponta van széklete.

2012. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Az enyem 2 hetes lesz holnap.Szinte mindig van nemi kaki a pelusban,hol több,hol kevesebb.kb.5-6x cserelek egy nap es az enyem is csak anyatejes.Ma pl.zöldes volt a kaki egyszer.A korhazban azt mondtak,h anyatejes babaknal elöfordul,h egy hetig sincs kaka.
2012. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi tegnap voltunk 2 hetesek, anyatejes baba! A napi kakis pelusok száma, átlagban 4-6!

2012. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első néhány hétben az én lányom is rengeteget kakilt, utána lement napi egyre, most 4 hónaposan meg 3-4 naponta van széklete (megjegyzem, emberes adag! :)).

Ne aggódj rajta, az anyatej annyira jó cucc, hogy ha a szervezetének éppen szüksége van rá, majdnem 100%-ban meg tudja emészteni, ezért nincs mindig maradék. :)

2012. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!