Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezeket a junior tejitalokat...

Ezeket a junior tejitalokat mikor adjátok a gyereknek?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, megy a hasa a 18 hónapos fiamnak a tejtől, 4 hónapja vezettük be neki, eddig nem volt probléma, most egy hónapja lettem rá figyelmes. De nagyon szereti a tejet cumisüvegből reggel és este. Most folyékony tejpépet kap reggel is meg este is, de az így szerintem elég drága. Ha reggel kapná a tejitalt este a pépet az szerintetek jó megoldás? Mennyire tápláló ez a tejital? Eszik mellette mást is akkor reggelire majd?
2012. aug. 18. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 13 hónapos kora óta adok reggel és este is tejitalt. Persze fürdés előtt normál vacsi, fürcsi, és utána megissza cumisüvegből a tejcsit, majd alvás. Reggel ahogy felkel, megissza a tejet, felöltözünk, aztán kb. fél óra múlva már kéri is a reggelit. :)
2012. aug. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kislányom 2 éves múlt.

Reggel iszik 2 dl-t, és kb. 1 óra múlva reggelizik. Este másfél-2 dl iszik, a vacsorához azt issza. Nestlé vaníliásat vesszük.

2012. aug. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kislányomnak csak este vacsi után adtam neki azt megitta és már aludtt is ,én reggelre adnám a tejpépet és este vacsi után tejitalt.ha vacsizott akor tejital elég táplálo hogy egészen reggelig kibirja kaja nélkül .
2012. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!