Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik éreztetek...

Anyukák, akik éreztetek remegö magzatmozgást a terhesség alatt, lett vmi baja megszületés után a babának?

Figyelt kérdés
Biztosan nem csuklás, 2. babámat vàrom, 28 hetes kismama vagyok. Olyan érzés, mintha néhány másodpercig folyamatosan remegne a hasam. (mint pl. szem rángatózásnál) Olyat is olvastam, hogy idegrendszeri fejletlenségre utal. Félek, hogy baj van. Az érdekelne, hogy aki ilyet érzett terhessége alatt egészséges lett e a babája vagy vmi gond lett.
2012. aug. 18. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor én szültem, egy szobába voltam egy csajjal, akinek a fia remegett be elég sokszor!

Azt hiszem, hogy folyékony magnéziumot adtak neki napi egyszer.

Aztán harmadik nap már teljesen rendben volt!


Ne aggódj, ha gond lenne, az UH-n mát kiderült volna.

Boldog babvárást!

2012. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én éreztem ilyet amikor terhes voltam.24-én lesz 2 éves a kislányom és makk egészséges. :)

Igaz nekem az első babám,úgyhogy nem volt összehasonlítási alapom,ezért nem is idegeskedtem rajta.Az egyik barátnőmnek említettem(ő előttem 2 évvel szült)és azt mondta,hogy ő is érzett olyat.Egészséges a kisfia!

Ha zavar kérdezz rá az orvostól szerintem,az a biztos.De nálunk semmi gond nincs és nem is volt.

2012. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is éreztem ilyet..most 5 hónapos a lányom és makk egészséges:) Szerintem az ilyen remegő magzatmozgás normális..nem kell aggódnod:)
2012. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Babeli Zurzavar ***** válasza:
en is ereztem,miutan megszuletett 2-3 hetig (kb addig mikor szuletnie kellett volna) elalvas elott ugyanugy remegett,de szepen lassan elmult. szerintem nem az idegrendszer fejletlenseget jelzi,hanem az idegrendszer folyamatos fejlodeset.
2012. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is éreztem ezt a fiamnál, először nekem is furi volt, mert a lányomnál ezt nem éreztem, csak a csuklást. Semmi gond nem volt, azóta egy makkegészséges 1,5 éves. :)
2012. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam.:)
2012. aug. 18. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!