Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Jázmin névről?

Mit gondoltok a Jázmin névről?

Figyelt kérdés

Ezt a nevet fogjuk adni a kislányunknak, ebben egyeztünk meg. A vezetéknévhez nagyon jól passzol.

Arra lennék kíváncsi, hogy ki mit szól ehhez a névhez, milyen véleménnyel van róla.

Természetesen nem emiatt fogunk elpártolni, de érdekel :)

22 hetes kismama



2012. aug. 19. 11:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
*inkább, mint Dzsenifer. Kicsit elírtam.:)
2012. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
off: a Dzsenifer is tucatnév lassan, mert elég gyorsan szaporodik a fajtájuk:D
2012. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%

Gyönyörű név..az én 3hónapos babámat is így hivják..apa Jázmónak becézi őt :D

És még én sem halottam rajtunk kívül hogy hivtak volna így egy kis lányt is..ebből meg aztán elegem van hogy TUCAT NÉV..és akkor mi a franc van,attól az ember már nem is adhatja mert minden második gyereket így hivnak..könyörgöm,ne ez alapján itéljünk már meg egy nevet!!

Jah..és semmi kép sem rideg ez a név..

2012. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem szép név:) Nekem amúgy Jázmin hercegnő is meg a virág is eszembe jut. Ez olyan nagyon kellemes hangzású név. Ilyen "bájosan fiatal lendület", és ilyen kis gyengédség, kedvesség van benne. És én nem ismerek egy Jázmint sem!:)

Vicc jön:D

Ha zavar valakit, hogy a környékükön tucatnévnek számít, el lehet költözni! XD (Szerintem ez jó poén:) ^ ^)

2012. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is nagyon tetszik. De nem adnám a kislányomnak ,mert itt a környéken nagyon sok C-osztályosnak így hívják a lányát!
2012. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok véleményt!:) hasznos volt nagyon. Maradunk továbbra is a Jázminnál:)

Ment mindenkinek a zöld kezecske!:))

2012. aug. 20. 08:56
 17/19 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok ezzel a névvel, mint az egyik válaszadó. Egy ismerősöm lányát hívják így, aki nagyon visszataszító egy nő. :( Így nekem is mindig Ő jut róla eszembe és ezért ettől a névtől is kiráz a hideg. 7. válaszoló, nem lehet, hogy ugyanattól a nőtől van ez :))))

Egyébként nem rossz név kérdező :)

2012. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy ugyanarról a nőről van szó, de megeshet!:D Az én ismerősöm keresztneve Andrea.:)


Kérdező gratulálok a kislányodhoz!:)

2012. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem is Jázminnak hívják a lányomat, ő már lassan 8 éves, Amíg picike volt Miminek becéztük, de egyre ritkább, és inkább csak Jázminnak hívjuk, tesók néha Jázminkának, pedig ő a legnagyobb:) És gratulálok a babóhoz!:)
2012. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!