Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 honapos babadat hanyszor...

10 honapos babadat hanyszor szoptatod naponta? Hanyszor es kb miket eszik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ennyi idosen kislanyom fo taplaleka meg az anyatej volt. neha reggelire elfogadott valamit abbol amit en is ettem, pl sajt, paricsi, ebedre csak levesbol kert, este is megkinaltam abbol amit en is ettem. kozben mindig szopott
2012. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém még ugyan nincs teljesen 10 hónapos. (9,5)


Reggelimből kap, vagy ha olyat eszek, amit ő még nem tud, akkor kap vajas-sonkás- sajtos kenyér falatkákat. Tízórai: gyümölcs natúr joghurttal meg vagy zabpehely, vagy keksz. Ebéd: zöldség-hús, mindent gyümölccsel kell kevernem, mert csak úgy eszi meg. Uzsi: gyümölcs, vagy ritkán tejpép, Vacsi (fürdés előtt) Jóéjt papi sinlac-kal.


Szopi király az én fiam. Szopiban nincs rendszerünk, de a reggeli, és esti az tuti. Napközben meg bármi van akkor szopizik. Sokszor csak úgy unalom űzésből is, vagy csak mert épp oda téved a feje.

2012. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sumergo ***** válasza:

Hajnalban, reggel, és este még tuti szopik, de ezeken kívül is előfordul alkalomadtán, főleg délután 4 körül gyakori még.

Tízóraira gyümölcsöt eszik (banán, őszibarack, sárgabarack, szilva, körte, vegyesen is).

Ebédre főzelékfélék krumplival vagy rizzsel sűrítve (zöldborsó, sárgarépa, káposzta, paradicsom, spenót), csirke vagy pulykahússal, esetleg májjal. A lényeg, h olyanokat próbálok készíteni, ami hasonlít a mi ételeinkhez. Például tegnap paradicsomos káposztát készítettem neki és nekünk is, csak az övét alig fűszereztem, és főztem bele rizst is, h sűrűbb legyen. Kicsit turmixolom, de nem pépesítem teljesen.

Uzsonnára általában szopik, de van, h nem, de kiflit vagy babakekszet mindenképp eszik. Vacsira tejpépet, vagy ha van maradék, akkor főzeléket kap. Lefekvéskor meg szopik.

2012. aug. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 2-3X szopik egy nap, de van, amikor töbször is kéri. Most jön a foga és jó fájdalomcsillapító vagyok :)


5X eszik


- 6-7 között ébred, akkor szopik, majd rá egy órára kér egy kis tápit, mert már nem elég a tejem.

- 10 körül eszik friss gyümölcsöt keksszel vagy kölespehellyel (200 gr kb.)

- 13 körül házi husis főzi, min. 250 gr :)

- 17 körül tejmenets pép gyümivel

- 20 körül szopi+kiegészítésnek tápi

2012. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

éjjel elég gyakran szopik, 2-3szor

reggel 8-kor kel ekkor még szopi

fél11-kor gyumi, 1-2drb, attol fugg milyen napja van

1-kor husis fozelek

4-kor vagy joghurt, vagy kifli sajt paradicsom

7-kor 150g tejpep

8-kor meg szopi

2012. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!