Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szopiztatós allergiás anyukák,...

Fotucsok kérdése:

Szopiztatós allergiás anyukák, mit csináltok?

Figyelt kérdés
Nekem új ez az allergia, és annyira tanácstalan vagyok. Nem szedhetek semmit, mert szopizik a babócám, de egyre rosszabbak a napok. Szemviszketés, orrdugulás, orrfolyás, tüsszögés...
2012. aug. 19. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Calcium, orrspray, légtisztító és legújabban diéta keresztallergénekre, tejre, tojásra és lisztre. 8 évet jártam 2 neves homeopatához, de nem használt, bár a rendes allergia-rendelés sem...
2012. aug. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm. Tej, tojás, liszt??? Dehát ez mindenben benne van :(

És ezek kizárásával sokkal jobb?

2012. aug. 20. 08:15
 4/6 anonim ***** válasza:
tengervizes orrspay, calcium és figyelni a keresztallergénekre! Pl ha parlagfűre vagy allergiás akkor ne egyél dinnyét!
2012. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi, félreérhetően írtam. Voltam egy ételintolerancia teszten és sikerült beletrafálnom a tej-tojás-liszt kombóba (mármint ezekre lett pozitív), s mióta elhagytam őket, azóta az allergiám is javult. Szóval ez egy egyéni diéta.

Viszont vannak keresztallergén ételek ill. magas hisztamin tartalmú ételek, amiket érdemes kerülni. Parlagfűnél pl. a dinnye, uborka, cukkini, gesztenye, görögdinnye, banán, zeller keresztallergének; magas hisztamin tartalmúak meg a paradicsom, tengeri herkentyűk, dió-mogyoró, citrusfélék, kávé-csoki, füstölt és konzervkaják... Szóval így is elég hosszú a lista. :(

2012. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pfff... :/ azért köszönöm
2012. aug. 20. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!