Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogtól nem lehet ilyen magas...

Fogtól nem lehet ilyen magas láz, ugye?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak felül jön két foga. Tegnap délben hőemelkedése volt, azt hittem a fog miatt, de estére már majdnem 39 fokos láza volt. Adtam neki kúpot ami le is vitte a lázat, és ma reggelre kutya baja, még hőemelkedése sincs. Holnap azért megnézetem az orvossal. De mitől lehet? fogtól ugye nem lehet ilyen magas láz?
2012. aug. 20. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
De,sajnos lehet,legalábbis nekünk is volt.
2012. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 napig volt 39.6 a láza. Elvittem dokihoz,mindent rendben talált azt mondta biztos a foga. Aztán otthon megnéztem és 6 foga jött egyszerre.
2012. aug. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy tényleg a foga, már tiszta ideg vagyok, hogy beteg, és állandóan azt figyelem nem e lázas. Enne eszik, jó a kedve, semmi mást nem veszek észre rajta.
2012. aug. 20. 09:33
 4/6 alaszka ***** válasza:
Az orvosok azt mondják általában hogy nem lehet a fogától ilyen magas, de nekünk mind a két gyereknél volt ilyen nem egyszer hogy fogzás közben két napig 39 feletti láz volt, főleg ha több foga jön egyszerre. Ha nincs más baja, és már láz sincs, akkor biztos az volt a ludas.
2012. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fiamnál alig lehetett csillapítani a lázat(39fölötti), amikor a szemfoga jött. Kúp-fürdő-vizes törölköző, reggelre áttörte a foga az ínyét és semmi baja sem volt a gyereknek.
2012. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy a zöld kezecske, azóta is minden rendben, még hőemelkedése sincs, úgyhogy türelmesen várom a fogacskát:)
2012. aug. 20. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!