Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tetted először babád a...

Mikor tetted először babád a bilire? Mennyi idősen lett szobatiszta?

Figyelt kérdés
Kislányom 11 és fél hónapos. Vettem egy kis bilit, gondoltam jó ha van itthon. Kíváncsiságból egyik este fürdés előtt ráültettem és mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne belepisilt. Tapsolt azon, hogy mi örülünk és nevetett. Ma már reggel a tejcsizés után bele is kakált. És ma már napközben kétszer is pisi. A pelusban nincs semmi. Lehet, hogy árthatok ezzel az elég korai bilizéssel? Már stabilan ül és fel is áll a biliről. Szemmel láthatóan nagyon örül neki és kacarászik mikor mondjuk neki "pispis". :-)
2012. aug. 20. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem akkor artanal ha raeroltetned, ha vigan csinalja es hajlandosagot mutat ra, akkor oke. az en kislanyom meg nem volt 2 eves amikor iden nyaron teljesen szobatiszta lett, ejjel-nappalra. nekunk meg szuletese elott megvolt veve a bili, aztan 10 hos kora korul probabol raultettem, de nem is nagyon elvezte,ezert nem eroltettem. akkor kezdtem el ujra biliztetni amikor mar tobbszor egymas utan szaraz pelussal ebredt ejszakai alvas utan. ha szaraz volt a pelus, bilire tettem, oda ment pisi-kaka. ez kb tavasztol. sose pisilt be ejjel es le is vettem a pelust. lefekves elott es felkeles utan mindig bilizett. nappal kicsit nehezebb volt, egy-ket pisi meg bugyiba ment, de 2 honapja mar ez is nagyon nagyon ritka (2 eves 2 hetes.)
2012. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek csak véletlenül sikerültek.Ilyen kicsi még nem érett a szobatisztaságra.

kb. másfél éves kor körül , de inkább 2 éves korban válnak éretté a szobatisztaságra.

Én még nem is próbálkoznék vele. Szerintem felesleges.De ez csak az én véleményem.

2012. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!