Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb mennyi idő után lesz...

Kb mennyi idő után lesz szobatiszta a kutyusom? Ma vittem le először, a nagy dolgát elvégezte lent (nagyon megdicsértem), de amint felértünk rögtön pisilt.

Figyelt kérdés
Nem várom hogy máról holnapra,csak kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
2009. júl. 24. 07:30
 1/9 anonim válasza:
Ez sok mindentől függ pl a szüleitől látta e a dolgot, de nekünk a kan féléves korára teljesen az lett, viszont a leányzó már 3 hónaposan is csak elvétve, de kb4,5 hónapos korára teljesen megtanulta. Számomra nagy csoda volt és öröm :))) Pl anyukámé a mai napig bejár pisilni, pedig lassan 7 hónapos kislány :)
2009. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából szobatiszta olyan 7 hónapos korukra szoktak lenni,de teljesen pláne,ha mondjuk reggel 7-kor és aztán csak 17-kor tudja valaki levinni akkor olyan 1 éves korára.
2009. júl. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt mindegyik kutyámmal, mert az első levitelt követően már egyik sem piszkított be a lakásba. Kutya függő is, de legyél vele lent hogy tudjon pisilni rendesen. A dicséret az jó és kell is, de ha feljöttök és pisil, akkor viszont megszidhatod, hogy tudja azt, hogy az nem jó amit csinált.
2009. júl. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én mopszom nagyon nehezen értette meg,hogy nem bent van kint...:S

Pedig mi kertes házban lakunk nem panelben.Majdnem egy éves volt mikor elkezdett kikéreckedni.Addig hiába volt minden.Juti falat,dicséret.De még most is csak oda áll az ajtó elé ha ki kell mennie nem nyüszít vagy kaparja az ajtót.Bezzeg ha befelé akar jönni....Szóval nagyon kell rá figyelni.Ha látom,hogy kint végzi a dolgát mindig nagyon megdicsérem!

2009. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:)

Mindenképpen várd meg a pisit is ne csak a kaksit!

És próbád meg az almot ha panelben laksz.Az is be szokott válni.Milyen fajta a kutyusod?

2009. júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

lakásban tartott kutyám 20-22 hetesen gyakorlatilag teljesen szobatiszta lett.

a kis kutyák hólyagja kicsi,így sokszor kell levinni az elején.

25 hét után gyakorlatilag képes 8-10 órát símán visszatartani.

pl: este 21 után kiviszed, majd reggel 6 óra után .

az bizony 9 óra.

2009. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egy 12hetes Beagle
2009. júl. 24. 13:35
 8/9 anonim ***** válasza:

vadászkutya. 5-6 hónaposan már szinte teljesen szobatiszta lessz.

a lakásban használj fertőtlenítőszert, hogy elfedd a vizelet szagát. ( bár a beagli -nek szuper szaglása van,így mindíg meg fogja érezni.)

2009. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. júl. 26. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!