Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál anyatejen...

Hozzátáplálásnál anyatejen kívül is kellene a babámnak mást innia?

Figyelt kérdés
3 hete hozzátáplálom és az ebédet szeretném először kiváltani, de nem akar semmit inni az anyatejen kívül.Ebéd után kap még cicit amennyit csak kér,és óránként cicizik ebben a melegben.
2012. aug. 20. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kap elég folyadékot az anyatejjel, akkor nem kell pótolni.
2012. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha elég tejed van, akkor nem kell mást innia, de persze az is fontos, hogy te eleget igyál ebben a melegben.
2012. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Mekínálod, ha nem kéri, akkor nincs szüksége rá, ha kéri, akkor meg van.
2012. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kínálgasd. Ha kéri, inni fogja, ha nem, akkor elég neki a tej egyelőre.
2012. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szederkebabyy válasza:
Ebben a melegben az én 6 hónapos babám vizet és teát is iszik. Persze ő tápszeres . Kínáld sokszor . Amikor nyűgös teát szoktam adni neki mert megnyugsziktőle. Kaja után meg mindig kap vagy vizet vagy teát.Nem adok neki tápszert mert nem kéri a vizet ha szomjas jó neki a víz is
2012. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ha bármi mást is eszek anyatejen kívül, akkor mindenképpen kell neki a folyadék, főleg ebben a melegben.

Ha a vizet nem issza, próbálgasd a különböző babateákat. Az enyém pl az almaleves citromfű teát (hipp) issza a legszívesebben, az édesköményt viszont utálja.

2012. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
eszek=eszik
2012. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!