Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál hogyan...

Hozzátáplálásnál hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 hónapos. Tízóraira már ügyesen eszi az almát. Hogyan tovább? A barackot ezután magába adjam, vagy először almával keverve, hogy ne legyen teljesen új az íz? Az uzsit mikor kezdjem el kiváltani? Mehet tejpép gyümölccsel?

És az ebéd mikor következzen?


2012. júl. 25. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy csináltam, hogy a barackot külön adtam neki, aztán a kettőt kevertem. Aztán jött a répa, sütőtök, krumpli. Mi 5 hónaposan már kiváltottuk az ebédet, most lesz lassan 6, és én már az uzsit is kiváltom neki, sőt, szerintem lassan a reggelit is kifogom. Én úgy adtam neki tejpépet gyümivel, hogy a fentieket mind végigvittük. :-)
2012. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden babánál más válik be. Menni fog! Csinálj neki sütőtök pürét: Végy egy fazekat, kockázd fel a tököt, rakj rá vizet, hogy ellepje, tedd a gázra, és ha megpuhult turmixold. Az én lányomnak ez volt a kedvence. Aztán ebbe a maszlagba bármit keverhettél hozzá, arányokat másíthatsz. Ha az almát már szereti, rakjál hozzá egyre több őszit, míg meg nem fordul az arány, és így tovább. Még gondolom van tápszer az életében. Csinálhatsz rizsnyákot. Az a lényege, hogy a rizst szétfőzöd, és hozzáadod az elkészített tápszert. És akkor ezt is kanállal adhatod.
2012. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!