Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kevés 1 kaki/nap?

Nem kevés 1 kaki/nap?

Figyelt kérdés

Holnap 7 hetes a kisfiam.Pár napja csak 1x kakil,délután.De akkor minden jön.... Tegnap úgy beborított hogy úszott minden. :/ /mivel egyszerre rakta ki az egész napi adagot./

Mit tehetek ez ellen? Már ha 2 részletben jönne ki az is jó lenne.

Vagy teáztassam? Bár nem vagyok a híve,de ha nincs más megoldás...

Csak anyatejet kap a fiam!

Várom a tanácsaitokat/tapasztalataitokat!



2012. aug. 20. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Hagyd békén, ha ő egyszer akar nagyot kakilni, akkor nem tudsz mit csinálni. Ez van, ha kikakil, mosni kell utána.

Te sem tudod irányítani a saját kakidat, miért akarod a gyerekedét??

2012. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak segíteni szeretnék neki,mert d.u csak nyűglődik,mert szenved a kakival/gondolom nem tudja kinyomni,vagy ilyesmi,és csak pukik jönnek neki. Ez neki sem jó,nekem sem!
2012. aug. 20. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Az én babámnak segített az, hogy én ittam a laktorherb teát. Így nem fájt a hasa (sok babának jót tesz a köménymag). De ezt ki kell próbálni, mert van akinek nem jó.

2012. aug. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Laktoherb kilőve,attól fájt a hasa,abba is hagytam mindenféle tejszaporítót,így is sok a tejem.
2012. aug. 20. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Mecsek hasfájás elleni teát itattam a fiammal, az jót tett neki. Szerintem a tiédnek is az a baja hogy sok lebegőt nyel szopás közben. A köménymag tea segít neki hogy ez a levegő távozón. 17 hónapos fiú mamája
2012. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kevés. Az én babám is 7 hetes és ugyanez van 3 napja. Csak naponta egyszer kakil, délután, de akkor tele van a pelus és a kicsi úszik a kakában... Azt mondták tapasztaltabb anyukák, hogy ez most már így lesz, nem kell minden pelusba kaka. Csak az a baj, hogy amíg ki nem nyomja, mocorog, nyögdécsel és szenved.
2013. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Üdv! Tudom Nektek már ez a kérdés megoldva, de ha valaki olvassa még jól jöhet. Mecsek baby teakamillást is tartalmaz. Hashajtó hatása van, így én csak kipróbáltam. Az eredmény 3 kaki 1helyett. Ha nagyon küzd 1-1 alkalommal alkalmaznám, de minden nap csak menne a hasa.Ami szintén nem jó!
2015. máj. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!