Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Sok kaja sok kaki, kevés kaja...

Sok kaja sok kaki, kevés kaja kevés kaki. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Előbb a WC-n jutott az eszembe.
2010. dec. 26. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2010. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is pont erre gondoltam. Inkább vártam volna ezt a választ: "Te hü-lye vagy!"
2010. dec. 26. 19:21
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
NE haragudj, de nem vagy hülye. :) Még ez a kérdés értelmesebb, mint olyanokat kérdezgetni, hogy "Lehetek-e terhes?" "Nem volt még pasim, mit tegyek?" "Lefeküdjek vele szerintetek?"
2010. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem így van :)


Az ürülék mennyiségét nem feltétlen a kaja mennyisége határozza meg - legalábbis nincs egyenes arányosság. Erősen függ a bevitt táplálékból hasznosítható tápanyagoktól. Egy jobb minőségű ételből sokkal több emésztődik, és felszívódik, mint abból, ami nagyrészt használhatatlan, és emészthetetlen anyagokat tartalmaz :)


(Amúgy értettem a kakis szöveget XD )

2010. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A terheses nekem is tetszik. De várj, a kedvencem:

"Ettem ma 2 almát meg ittam egy kis vizet. Sok?"

2010. dec. 26. 19:29
 6/12 anonim válasza:

sok!



:D

2010. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A démonidézős a legjobb.
2010. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Démonos? Le vagyok maradva mint a borravaló. Ilyet még nem olvastam :D
2010. dec. 26. 19:36
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
addig jó neked... az ezotériát meg messze kerüld el ezentúl is :D néhány hete még valami földönkívüli inváziót emlegettek, azóta az a néhány főkolompos emigrált az oldalról, de lefogadom hogy megint van valami sületlenség ami előtt le lehet borulni.
2010. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én most láttam a hol tartsuk a házi démont kérdést. Nagyon kicsapta a biztosítékot, csak erős idegzetűeknek.
2010. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!