Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egylégterű lakásban (kiságy...

Egylégterű lakásban (kiságy és a mi ágyunk a galérián), sötétíteni nem lehet nappal, tudok-e valamilyen következetes altatási rítust kitalálni?

Figyelt kérdés
Nem alszik el soha magától, cicin, vagy babkocsizva, esetleg popsiütögetve altatom. nem tudom hogy alakíthatok ki rítust az alváshoz így, hogy a csöndet és a sötétet nem tudom garantálni nappal....
2012. aug. 20. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy mennyi idős. A fiam 1,5 éves, mi is ugyan ilyen lakásban lakunk. A nappali alvást ő összeköti a sétából hazajövetellel, az esti lefekvést a fürdéssel. Próbáld meg valamihez kötni az alvást pl. ebéd után mindig, és akkor megszokja, és már magától fogja tudni, hogy mi következik. Én nappal soha nem sötétítettem be neki, szerintem ez nem is fontos, hiszen csak egy délutáni alvásról van szó, nem kell, hogy sötét legyen. Hát a csendet nem tudod garantálni az biztos, de ha azt szokja meg, hogy nincsen néma csend, akkor nem fogja zavarni a kis zaj, nem fog rá felébredni.
2012. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A csend legalább kéne,a többit az meg lehet tanítani.nem tudom mennyi idős a babád,de a felkeléstől számított 2 óra teljen el és csináld mindig ugyan azt a rutint.Akkor tedd le amikor valóban álmos!Pont most írtam egy ilyen választ mint ami neked szükséges,nálam ez vált be!mindjárt linkelem!
2012. aug. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem csöndet sem sötéten nem biztosítottam , így bárhol bármikor tudom altatni, Őt is ringatni ciciztetni kell azért ,de nem ébred fel minden neszre, UGATÁSRA CSÖNGETÉSRE SEM.
2012. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi. kedves utolsó, nekem is elalszik így zajban. csak arra vagyok kíváncsi hogy ha szeretném a kiságyban magától altatni, azt megoldhatom-e így. a csöndet abszolút nem tudom sajnos garantálni....
2012. aug. 21. 08:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy a galérián van a kiságy. Nem lehet egy jó vastag függönnyel megoldani a sötétítést? Gondolom van korlát. Fölé egy függönykarnist, függönnyel. Nem kell, hogy koromsötét legyen, de valamit azért használna.

Az altatáshoz sajnos nem tudok hozzászólni, mert nekem egyedül alszik a kiságyban el. Nem írtad egyébként, hogy mennyi idős a babád, mert ez is lényeges lenne az altatás szempontjából.

2012. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vagy baldahin és arra valami sötétlőt ?
2012. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezek jó ötltek. köszi.
2012. aug. 21. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!