Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsiban alszik, aludt...

Babakocsiban alszik, aludt napközben, este kiságy más is van, volt igy? Hogy lett belőle ágyban alvás nappal is?

Figyelt kérdés
Próbáltam,délelőtt még csak csak sikerül,de délután nem igen akarja,inkább ordít,de mihelyst berakom a babakocsiba,mint akt agyoncsaptak.11 hós.Tapasztalatokat várnék,nem beszólásokat,köszönöm.
2011. febr. 4. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, a mózest imádta a babakocsiban, de vicces volt, mert már kilógott a lába belőle.

A lányom 11 hósan szokott át a napi egy alvásra, akkor már az ágyban aludt nappal is. Amikor elaludt átraktam, és egy idő után megszokta, hogy ott is alszik el. Nincs ezzel gond, előbb utóbb megunja.

2011. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is így volt, ne aggódj. Amíg elfér benne, és kényelmes neki, altasd nyugodtan ott. Esetleg próbáltad átrakni miután elaludt?
2011. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is sokáig babakocsiztunk,még este is.Kitartással 3 napomba telt,de azóta az ágyban alszik.minél tovább vársz annál nehezebb lesz.Én kb 4-hónaposan szoktattam vissza.
2011. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk, de 7 hónaposan már ágyba szoktattam, hogy nappal is ott aludjon. Hát reméljük, nem késtél el. Te döntöd el, hogy hol aludjon a kisbabád, ha akarod akkor ágyban fog csak legyél kitartó. Egy kis sírás senkinek sem árt. gondolok itt arra, hogy az oltáskor is sírnak szegények, de mégis beoltatjuk őket, nem? Nos legyél céltudatos és ennyi. Annyi hátránya van, hogy már nem alszik babakocsiban, hogy ha akarna se tudna már, viszont lehet nézelődni és nem megy el alvással az érdekes felfedezésre való idő :-). Sok sikert
2011. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5 hónapos koráig napközben csak babakocsiban aludt, de mivel kezdte kinőni a mózest, átszoktattam az ágyába, pár nap alatt sikerült, sok türelem kell hozzá,és fokozatosság, de menni fog, ne izgulj!
2011. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi 6honapos koraban altatuk a kiskocsiban,maskent nem ment.

10honaposan elkezdett uvolteni benne(mar nem fert el rendesen)nem tudtuk mi a baj,megfogtuk letetuk az agyra es ott nem orditott.eljatszottuk egy parszor mire rajottunk hogy o mar nem akar a babakocsiban aludni.

2011. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fiamat 16 hónapos koráig babakocsiban altattam nappal kinn a levegőn. Így aludt el a leggyorsabban, nyüglődés nélkül. Én is féltem, hogy fog később délutánonként a kiságyában elaludni. Kár volt izgulnom. Az éjszakai macijával könnyedén elalszik november óta ebéd után a kiságyában. Most 19 hónapos. Már rájöttem, hogy sokszor mi anyukák előre izgulunk olyan dolgokon, ami majd szépen megoldódik magától.
2011. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igaz,tényleg néha túlaggódjuk a dolgokat.Akkor hagyom,ha neki igy jó.
2011. febr. 5. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!