Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mit tehetnék,...

Nem tudom mit tehetnék, tanácstalan vagyok, Szerintetek? :-<

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam, és 2 óránként szopizik. Mostanában kevesebb a tejem, 2 óra alatt nem telik fel, így kevés a babámnak. Eddig hűtőben tárolt lefejt anyatejjel pótoltam neki. Elhatároztam, hogy úgy csinálom ezután, hogy 1 evés ciciből, 1 evés tápszer, így lesz ideje feltelni tejjel. Fél 9-kor kapott tápszert, 100 ml-t evett meg, 10 kor nagyon sírt 10 percig, aztán álomba sírta magát, mert bármit csináltam nem volt jó neki. 10 percig aludt, felkelt, és sugárban kihányta az összes tápszert. Most mitévő legyek? :(

2012. aug. 21. 11:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Valószinű,hogy azért nem igényelte a cicit,mert tápszert adtál neki amihez nincs hozzászokva és eltelitette.Minél többször szoptasd,amikor csak ő kéri.Sok sikert és kitartást kivánok:)
2012. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, igyekszem jól csinálni, nem adok neki tápszert többet!

Eltelítette volna? De hisz az egészet kihányta.. :(

2012. aug. 21. 15:49
 13/19 anonim ***** válasza:
Ilyen hányásnál soknak tűnik a mennyiség, de BIZTOS, hogy maradt a gyomrában, hidd el! És a tápszerre szomjas is nagyon, plusz meleg van, azért fogadja el a vizet. Ha felébred, próbáld megszoptatni, nem lesz semmi baj!
2012. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Remélem én is! Most 3kor kifejtem mindkét cicit, 200 ml. lett, úgyhogy szerintem is bőven elég neki, nem csinálok ilyen butaságot többet! :)
2012. aug. 21. 16:03
 15/19 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Na látod!!! :)

Igen, a tápszer jóval laktatóbb, mint az anyatej.

2012. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes,hogy megijedtél és próbálkoztál.Nincs olyan ember aki mindig mindent tudna:)
2012. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A hosszút író vagyok, menni fog, látod:)!

Azért a hányásra figyelj, innen mi nem látjuk a mennyiséget, hogy hányás volt- e de ha sugárban jött, az lehetett. Szóval ha megismétlődik, inkább menjetek orvoshoz, és persze szoptasd nagyon gyakran.

2012. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Igen, hányás volt 3x egymás után nagy mennyiségben, eláztatta a pólóm is! :)

Köszönöm a biztatást, természetesen ha előfordul többször, akkor irány a doki, de remélem csak a tápszer volt túl sok!

2012. aug. 21. 16:51
 19/19 anonim ***** válasza:

1 es vagyok...

attól még fejhetsz hogy nem jön semmi ... ez stimulája a melled ,előbb utóbb beindul..ha valamennyi lejön azt tedd el De ne hagyd abba mert nincs ,elvégre az a cél hogy legyen.

tejszaporító fejést ajánlom továbbra is.

2012. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!