Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos baba már élvezné...

14 hónapos baba már élvezné az állatkertet? Persze nem ilyen melegben.

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. 2 gyerekem van 3 év korkülönbséggel így sokkal korábban is vittük már a kicsit állatkertbe. Már 10 hónaposan is észrevette az állatokat és elnézegette 14 hónaposan meg pláne :) Biztos élvezni fogja és nektek is izgibb lesz a séta :)
2012. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi,én is így gondoltam:D Páran azt mondták,h tuti nem érdekli még,de szerintem is jó lesz:D
2012. aug. 21. 13:50
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi vittük 8 és 13 hónaposan, utána meg 20 hónaposan.

8 hónaposan még nem igazán érdekelte, de a levegőzés jót tett neki :), 13 hónaposan meg minden más dolga volt, inkább menni akart, mint állatokat nézni.

20 hónaposan már sokkal jobban megnézte az állatokat, és jobban értékelte az egészet.


Amúgy én 14 hónaposan is elvinném. Az állatkert jó dolog, és ha nem is az állatokkal foglalkozna, akkor is élvezhetné a sétát, a járkálást, a levegőzést.

2012. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én lányomat másfél évig nem érdekelték az állatok olyan szinten, hogy azt mondjam rá, hogy élvezte.

Elvolt, szaladgált, néha megnézett egy-egy állatot, aztán ennyi. Mi nem élveztük annyira, mert babakocsiban nem ült meg, úgyhogy csak rohangáltunk utána. :)

Most 2 évesen már imádja az ilyen helyeket.

Mondjuk ettől függetlenül naná, hogy vinném (vittem is) állatkertbe akármennyi idős is. Szerintem kell nekik az élmény, a tapasztalat, a kimozdulás, hogy sok inger érje őket. A világot meg kell ismerni. :)

Úgyhogy vidd bátran.

2012. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi is nemrég voltunk állatkertben, 16 hónapos a fiunk, megnézte az állatokat, nyugtázta, hogy ott vannak, de a rohangászás és a világ felfedezése sokkal jobban érdekelte.
2012. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fiam 17 hónapos. Ő is rohangált egyet 5000 Ft-ért az állatkertben. Az összes állat aludt :(, csak a madarak nem. Az állatsimogató és a madarak, ami lekötötte a fiamat.
2012. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rohangálás ügyben nem lesz gondunk,mert még nem jár:D
2012. aug. 21. 14:20
 8/11 anonim ***** válasza:
14 hónapos kislányommal 2 hete voltunk, s nem bántuk meg! Nem mondanám ,hogy minden állatot megnézett, inkább amik épp mozogtak, azok tetszettek neki, de nagyon jól érezte magát, sétáltunk-kavicsozott ( ő sem megy még egyedül, de állandóan úton lenne :) ) , a gorillák-majmok kimondottan tetszettek neki, mert ott ugye üveghez lehet állni, s közelről nézni... ja, és 3 év alatt nem kell belépő , és szerintem ti is élvezni fogjátok, felnőtt fejjel is.
2012. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi 10hónapos babával voltunk, megnézte az állatokat e természetesen nem mutattot semmi érdeklődést. 14 hónaposan biztosan élvezné és nektek is kikapcsolódás lenne.
2012. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi 11 hónaposan voltunk, nézte az állatokat és élvezte. Persze a rovarokat nem, de amik rendesen észrevehetőek voltak, azokat igen.
2012. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!