Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Peg perego atlantico babakoc...

A Peg perego atlantico babakocsit, hogyan lehet téliesíteni egy 7-8 hónapos baba számára?

Figyelt kérdés
Nincs hozzá lábzsákom, meg nem tudom, hogy egyáltalán téli záróvéget lehet-e hozzá kapni?

2012. aug. 21. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Classico vagy completto változat?


A classico-hoz alapból nincsen lábzsák, ha completto, akkor a lábtartó alján kellene zippzárnak lennie.

Záróvég ezekhez nem kapható.

Ha van rajta zipp, akkor a teszveszen szokott lenni fenn lábzsák hozzá, a peg perego P3-é, az AT4-é, rázippelhető.


Ha nincs, akkor vegyél bele impregnált beköthető bundazsákot.


Nekünk Quinny van hozzá, csak egy kiskabát kell a gyerkőcre alá, mert nagyon jól zár és kályhameleg!


Ha van még kérdésed, nyugodtan :D

2012. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen bundazsákunk volt,ezt bármilyen kocsiba be lehet tenni:

[link]

2012. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem nekem classico van, mert használtan vettem és akiktől vettem, azt mondták nem volt hozzá. Akkor azt hiszem marad a bundazsák:)
2012. aug. 21. 11:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek érdemes bárányszőr bundazsákot beszerezni?
2012. aug. 21. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Ilyenre gondolsz?

[link]

Ahogy gondolod.De ahogy nézem jó drága,még használtan is.Én ennyit nem adtam volna érte.Azért is jobb a mienk mert annak az alját le lehet cipzárazni és még egy 2,5-3 éves gyereket is simán bele lehet tenni.És nagyon meleg,de akár egy + plédet is lehet alá rakni.Én úgy szoktam hogy felöltöztettem a kislányomat,overált adtam rá + ez a bundazsák és nem fázott.De ez amit belinkeltem ennek az alját nem tudod lecipzárazni és nem biztos hogy sokáig belefér.

2012. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez is igaz:)
2012. aug. 21. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!