Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyiért veszitek babátokn...

Ti mennyiért veszitek babátoknak a pelenkát? Mindenkinek 50Ft felett jön ki egy darab?

Figyelt kérdés
Inkább a maxi,maxi+ esetleg junior pelus érdekel.

2012. aug. 21. 13:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bemész egy dm-be és megmondod, hogy a babaprogramba szeretnél regisztrálni, kell hozzá a kicsit szül.aki-a. Én úgy figyeltem meg, hogy a 4-es pelus negyven vhány forintért, az 5-ös ötven vhány forintéért lehet megvenni (ha akciós, akkor 51-52, ha nem, akkor persze a csillagos ég). Mi általában huggiest használtunk, de néha pampers-t.
2012. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem kell az anyakönyvi kivonat, csak bemész és az infopulton regisztrálsz. Ha nem megy, akkor az eladók segítenek
2012. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Auchanban érdemes az akciókat nézni, múlt héten volt Pampers és 48 Ft/db-ra jött ki. (máshol 52-53 alatt még nem láttam)
2012. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Vaterán is érdemes szétnézni. Hátha a környékeden valaki árulja a a babája kinőtt,bontott vagy bontatlan pelusát. Vagy eleve olcsóbban tudnak árusítani a nagykereskedők.Én vettem onnan nem egyszer és 30ft-tól 40-ig szokott kóstálni. :)))
2012. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem kérték az anyakönyvit dm-ben.
2012. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem velem volt a babám, ők ajánlották fel a babaprogramot, mert látták. Anyakönyvit nem kértek.
2012. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedvesek vagytok,hogy elmondtátok tapasztalataitokat! :)
2012. aug. 21. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!