Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi kérdés! Szabad ezt?

Babakocsi kérdés! Szabad ezt?

Figyelt kérdés
Kezdő vaterásként el szeretném adni a babakocsinkat és azt kérdezte az egyik vevő,hogy személyesen meg lehet-e nézni!Ilyenkor mit lehet igen vagy nem?Köszönöm a segítségeteket!
2012. aug. 21. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze!

Én speciel nem nagyon vennék úgy babakocsit,hogy nem nézem meg előtte!

2012. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A vatera nem engedi meg,hogy közöld az elérhetőségedet. Nem tudom,hogyan lehet kivitelezni,de én megengedném.
2012. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a vatera szabályzata tiltja a szeméyes adatok megadását,ezért csak egyféleképpen lehet.

Az illető leüti, mintha megvenné. Megnézi élőben, ha kell elviszi, ha nem tetszik neki, akkor semleges értékeléssel értékelitek egymást. Ilyenkor senkinek nem romlik a százalékos mutatója, de mivel nem jött ltre az adásvétel, ezért nem is kell jutalékot fizetni.

2012. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Az kimaradt, hogy utána újrahirdeted a terméket.
2012. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm!!!Nem is tudjátok mennyit segítettetek nekem!Mindjárt megírom az illetőnek ezt!De hova írjam le ezt és hogyan?
2012. aug. 21. 14:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Rakj fel valami apró dolgot mondjuk 10 Ft-os fix árra, azt leüti, megkapja az elérhetőséget és mehet az üzlet. Arra figyelj, hogy zárt aukciót csinálj, nehogy más vigye el a terméket.

Szerintem így ki lehet játszani a rendszert, nem hinném, hogy ezt is figyelik, de azt megbeszélni, hogy üsse le a 10 Ft-os dolgot óvatosan kellene!

2012. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Belépsz a vaterádra, és fent személyes, és levelesláda, ott megnyitod amit írt, és lesz egy olyan, hogy válasz. Arra katt, és már írhatod is.
2012. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még egy eszembe jutott! Sokan ugyanazt a nicknevet használják a vaterán mint más fórumon. Írd be az érdeklődő nevét a Google-ba, lehet, hogy így meg is találod könnyen egy olyan oldalon, ahol nem tiltott a cím és név csere. Mondjuk itt:)))

Én is ugyanazt használom itt és ott is:)

2012. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem simán írtak figyelmeztetést aztán letiltottak 2 napra a levelezéstől amikor ezt próbáltam valahogy körülírni az egyik termékemnél. és nem látszott a termék alatt mert azt jelöltem be hogy a válasz ne jelenjen meg a terméklapon.-..mégis észrevették...:(

Ki nem zárnak csak a levelezést nem tudtam használni 2 napig.

2012. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy ne jelenjen meg a válasz nem azt jelenti, hogy privátban levelezel! :D Csak a terméklapon nem látható a vevők, érdeklődők számára az áru alatti kérdéseknél. A Vatera attól flottul átnézheti...
2012. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!