Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig szoptatott titeket...

Meddig szoptatott titeket anyukátok és ti meddig szoptattátok a babátokat?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert állítólag ez is öröklődik. Akinek az anyukája sokáig tudott szoptatni, az szintén sokáig tud majd. Engem anyukán 6 hétig szoptatott. Én az első babámat 4 és fél hónapig tudtam szoptatni, a másodikat 8 hónapig, a harmadikat 7 hónapig.
2009. júl. 24. 07:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem anyukám 9hónapig szoptatott, majd egyik napról a másikra áttértem a káposztás tésztára amivel a nagypapám kínált meg.Azóta is az a kedvencem.

Terveim között az szerepel,hogy addíg szoptatom a kislányomat amíg igényli. Remélem Ő nem kap rá hamar a káposztás tésztára :o)

2009. júl. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem anyukám 2 éves koromig szoptatott, fiam 15 hónapos még szopik, nővéremet 3 hónapos koráig szoptatta anyu

, közbe jöttem én, de nővérem a fiát 16 hónapos koráig szoptatta.Nem tudom öröklődik-e, szerintem nem, de ki tudja? :)

2009. júl. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Tápszeres voltam szinte a kezdetektől.

Fiamat 21 hónapig szoptattam, lányom 4,5 hós, csak anyatejes.

2009. júl. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Engem anyukám 4 hétig tudott szoptatni, mert egyik napról a másikra elment a teje, én a kisfiamat 2 hétig. Bármit csináltam nem volt tejem, sajna.
2009. júl. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Anykám 1-2 hónapig szoptatott én a kisfiamat 5 hónapos koráig tudtam.
2009. júl. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyu engem 3 hónapos koromig szoptatott, mert utána egyszer csak nem voltam hajlandó. Babám most 4 hós, de már fogy a tejem homeos bogyók mellett is, terveim szerint 6 hónaposig legalább kihúzzuk, de talán még reggel vagy este sikerül kicsit tovább is.
2009. júl. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Kriszta66 ***** válasza:
100%
Engem anyukám nem tudott szoptatni mert koraszulött lettem, de akislányom 10 hónapos és még szopizik.
2009. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
4 hós koromig szopiztam, az akkor meglévő 3 féle tápot mind sugárban hánytam ki, ami az anyatej mellè kellett volna pótlásnak, igy hamar elapadt anyu teje. Maradt a tehéntej higitva meg mittudomènhogy, később 5.- es koromban jött ki ekcéma rajtam ami meg is marad, kórházi vizsgálatok szerint a korai tehéntejfogyasztástól. :( én 5 hós kiráig szoptattam a fiam, mikor nem kért belőlem többet:(
2009. júl. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem 2 hónapig szoptattak.Első fiam 4 éves koráig szoptattam(egy borzalom volt,de nem akarta elhagyni),másodikat 1 hónapig tudtam csak,Most a harmadiknál 5 hónapnál tartok.
2009. júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia4Engem anyukám nem tudott szoptatni,én is csak 1 hónapig,akkor is kellett már tápszer is.Tuti van benn valami,mert nálunk észre lehet venni a családban a hasonloságokat!
2009. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!