Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha lázas vagyok attól szoptath...

Ha lázas vagyok attól szoptathatom a babámat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 17:22
1 2
 11/14 aronog ***** válasza:
Nyugodtan szoptathatsz, csak igyál egy kicsit több folyadékot. Jobbulást!
2012. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jobbulást!!!!


33 hónapja szoptatok (2gyerek) és voltam többször lázas...


És szoptass bátran bármennyi a lázad,mert semmi bajaa tejnek ilyenkor!ÉS valóban nemhiányzik még egy mell-láz mellé!

A lázmiatt sokat kell inni, próbálj még ettől is többet..Én antibiotikumotis szedtem (2*),amellett is lehetett!



algopyrin és panadol mehet!

Még egyszerjobbulást!

Nekem szopitanácsadó mondta mindig! www.lll.hu-n tutivan ügyelet,nyugodtanhívhatod Őket bármikor,biztos jobban megnyugtatnak mint én!

2012. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is szoptattam a kicsit, mikor lázas voltam, majd 40fokos lázam lett, akkor volt 2hónapos a fiam, ügyelet, megnézték a mellem, nem e az gyulladt be, mivel az rendben volt, mehetett a szoptatás, az orvos mondta, hogy lehet lázasan is szoptatni a babát, csak akkor tilos, ha a lázat mellgyulladás okozza.

Lázcsillapítás, és sok folyadék.

(lányommal influenzás voltam, 3.napja voltunk itthon, akkor volt 1,5hetes a pici, és csak ő nem kapta el, pedig szoptattam)

2012. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat.szoptattam és remélem minden oké lesz
2012. aug. 22. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!