Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen betegség esetén nem...

Milyen betegség esetén nem szoptathatom a babámat?

Figyelt kérdés

Ha pl. csak náthás vagyok, v. fáj a torkom akkor lehet?

Mi a helyzet a lázzal?


2009. okt. 16. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
38 fok felett nem szoptahatsz. Bármilyen gyógyszer szedését dokival kell megbeszélned, de a gyerekorvostól is kerdezd meg hogy ezt írta a doki, mellette lehet e , mert a háziorvos nálunk azt mondta nem lehet, a gyerekorvos meg rábólintott. 37,5 fok felett lázcsillapító:Panadolt szedhetsz az biztos! És egy féle antibiotikum mellett is lehet, de a nevét elfelejtettem sajna, valami ...500. De a doki megmondja.
2009. okt. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoptattam augmentinnel, amoxicilinnel, szóval antibiotikummal lehet. És lázas is voltzam.
2009. okt. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a kórházban még 38,5-el szoptathattam.Antibiotikum mellett is.38,5 fölött már nem szabad.Szerintem fejjél tejet ha tudsz estére,nehogy kiugorjon a láz,és ne tudj szoptatni.

Jobbulást!


2 hós kislány anyukája

2009. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38.7-el hétfőn este még szoptathattam.gyerek orvost hívtam hogy lehet e és lehet. csak ha gennyes a tejed akkor nem. rubophen panadol szedhető, de nekem azt mondták először próbáljam meg mGmT VIZES RUHÁZNI...
2009. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!