Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit foglalkoztok 1 éves...

Mennyit foglalkoztok 1 éves babátokkal? Ugy értem, hogy amikor csak vele foglalkoztok, mikor már nincs se házimunka, se semmi mellette? És mit tanítotok neki?

Figyelt kérdés
Nemrég már kiírtam ezt a kérdést, sajnos nem kaptam választ, pedig nagyon érdekelne :(
2009. júl. 24. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Napi egy-két órát. A többi séta, vagy házimunka közös elvégzése. Erre gondolsz?


Olyan dolgokat tanítok, amiknek a megtanulására aktuálisan reális esélyt látok. Pl ha pakolhatnékja van, a formajátékot tesztelgetjük. Ha szemlélődőbb akkor a tárgyak nevét, amelyekre rá is tud mutatni. Nagyon sok mindent, nehéz így összeszedni.

2009. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam, köszönöm. Mikor csak Ő van, semmi házimunka, tv, stb, hanem amikor csak azzal kell foglalkozni hogy játszunk, tanuljunk, művelődjünk :)
2009. júl. 24. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Most másfél éves, én kb napi 8 órát csak vele foglalkozok
2009. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Délelőtt sürög forog velem a konyhába lakásba,mindig ott van ahol én,akkor adok neki valami érdekeset amivel nem árt magának (fakanál,műanyag tányér,merőkanál...stb.)

Mi majdnem egész délután(persze ha jó idő van) 17-19óráig kint vagyunk(játszótéren vagy sétálunk.)és akkor csak az övé vagyok.Ha rossz idő van vagy reggel nincs annyi házi feladat akkor forma belerakósat,vagy labdázunk,autózunk,babázunk,Tanuló kutyussal testrészeket,mesekönyvet nézegetünk vagy amit éppen talál játékot azzal de sokat huncutkodunk is. :)))

Boldog babázást.

13hónapos kislány anyukája

2009. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!