Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit foglalkoztok 5-6 éves...

Mennyit foglalkoztok 5-6 éves gyereketekkel?

Figyelt kérdés

Mennyit játszik egyedül, mit csinál?

Mennyit ültök mellette és mit csináltok együtt?


A kislányom januárban volt 5 éves. Teljesen kikészít mostanában, semmit nem csinál egyedül. Van egy 7 hónapos tesója, biztos ez is befolyásolja.

De meddig "normális"?


2010. ápr. 9. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 6 éves és elég jól eljátszik már egyedül. Legó, kirakó, kifestő. Ha dolgom van megkérem foglalja le magát egy kicsit, amíg megcsinálom. Olyankor néz egy mesét, vagy játszik valamit. Van nálunk is, amikor velünk akar játszani, olyankor kártyázunk egyet, vagy társasozunk. Lehet többet foglalkozol a kicsivel és így akarja magára felhívni a figyelmet. Persze ezt nem rossz indulatból mondom, nyilván a kicsi több törődést igényel. Nekem sajna csak ez az egy van, így sok időm jut rá.
2010. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Elképzelhető, hogy a féltékenység jött ki a Kislányodnál, ez lesz még egy darabig!

Nálam is hamarosan itt lesz az ideje, mert gyakorlatilag jövő hét csütörtökre vagyok kiírva a Kistesóval, csak az én Lányom még csak 2 éves lesz májusban!

Remélem hamar túl léptek ezen a féltékenységi korszakon és minden visszaáll a régi kerékvágásba!

Üdv egy 23 hónapos kislány anyukája aki 39 hetes kisfiú kismamája is.

2010. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!