Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha sír a babátok, abbahagyjáto...

Ha sír a babátok, abbahagyjátok a házimunkát?

Figyelt kérdés
Úgy értem,azonnal felhagytok mindennel és mentek hozzá,vagy befejezitek?
2009. júl. 24. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha pár perc után nem hagyja abba, akkor igen, odamegyek hozzá.
2009. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha már a vége felé vagyok akkor gyorsan befejezem és hagyom addig a gyereket, ha még az elején akkor nem hagyom.
2009. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha csak hisztis sírás, akkor nem hagyom abba, beszélek hozzá, mondom neki keresse meg a labdáját, stb. Ha persze tele a pelus, éhes, szomjas, akkor abbahagyom, megoldjuk a problémát, és folytatom a dolgom.
2009. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogyan sír. Ha hiszti, nem megyek, ha normál-pár perc után megyek, ha vészriadó, rohanok. De szerintem mindenki hasonlóan jár el.
2009. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk másfeles panellakás van, így szinte állandóan szemmel tart, merre megyek, mit csinálok. A konyhába magammal viszem, igaz néha a feje felett lépkedek, de onnan nehezebb elszabadulni ha sír, és a párom nem szereti az odaégett kaját :o)

Függ a sírástól is, mert ha csak nyüglődik akkor nem rohanok, ha viszont fájdalmasan sír vagy úgy hogy "valami nem stimmel" akkor persze minél hamarabb odaérek a nagy távolból... :o)

2009. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha azonnal odamégy hozzá,akkor soha nem fog egyedül megmaradni.Nyugodtan sírhat,amíg befejezem a munkámat,de akkor sem veszem fel,legfeljebb megitatom,megvígasztalom stb.
2009. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2009. júl. 24. 11:20
 8/10 anonim ***** válasza:
számomra természetes és egyértelmű, h azonnal odamegyek és megnézem, h mi történt. mindegy, h h sír. ha csak uncsizik, akkor is teszek ellene, ha elesett pl, akkor meg persze megvígasztalom, stb... nekem sosem fordult meg a fejemben, h ne nézzem meg azonnal.
2009. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Természetesen azonnal megnézem, miért sír.
2009. júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is azonnal megyek hozzá. Az én kisfiam annyira bele tudja lovalni magát a sírásba, hogy a fejét elkezdi a kiságy rácsába verni. És soha nem sír ok nélkül, én meg nem hagyom szenvedni, egyszerűen nem tudom hagyni.
2009. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!