Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is van úgy, ha elkezdetek...

Más is van úgy, ha elkezdetek valamit sportolni (futni, ugrókötelezni, lábgyakorlatokat csinálni, stb. ) akkor rögtön az első-második alkalom után ha nem láttok változást abbahagyjátok? : D

Figyelt kérdés
Mert velem sajnos ez a helyzet, csomó mindent kipróbálok, de egyiket sem tudom sokáig csinálni, ha nincs eredménye, holott persze tudom hogy legjobb esetben is pár hét mire meglátszik valami. Esetleg valakinek van valami tippe, hogyan legyek kitartóbb? :)
2010. máj. 25. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
ne hagyjd abba, ha mellé normálisan étkezel, elsz eredmény. nézz tükörbe vagy nem tudom... más lányokat nézz és mond, hogy olyan akarsz lenni és IGENIS MEGCSINÁLOM!
2010. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ezeket szoktam, csak olyan türelmetlen vagyok sajnos ezzel kapcsolatban (pedig amúgy az élet más területein nem..). most arra gondoltam, csinálok különböző 1 órás playlisteket, minden napra egyet és úgy próbálok mozogni és így hátha nem unom meg :/
2010. máj. 25. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele :S Mindig alábbhagy a kezdeti lelkesedés... :S
2010. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, h egy hét után nem lesz eredmény, de a sporttól meg fog változni a tested, mert izmosabb és csinosabb is leszel egyben és ne a kilókat nézegesd hanem a centiket!
2010. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
keresgélj, egyszer majd csak találsz olyat, ami tetszik. Esetleg vedd rá a barátaidat, és együtt sokkal élvezetesebb.
2010. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!