Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akik hirtelen kellett...

Anyukák! Akik hirtelen kellett abbahagyjátok a szoptatást a már egy évnél nagyobb gyereknél, hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
A kisfiam 13 hónapos, este, reggel még szopizik, de most abba kell hagynom a szoptatást (egészségügyi okok), és nem tudom, hogy hogy fogja viselni, vagy mivel pótoljam a tejcsit.
2009. dec. 28. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:

11 hónaposan nekem egyik napról a másikra ő szokott le a ciciről. Én próbáltam neki adni tápszert, junior tejitalból többet is kipróbáltam, de nem kellett neki. Vettem olyan tápszert is, ami már készen van, de az is kidobásra került. Igy maradt a tejpép, amit legalább vacsorára elfogadott. De mivel a lányom már mindent evett, amit mi, a dokornőnk szerint nem baj, h nem iszik tejes dolgokat. Sima tejet most próbálok adni neki - 15 hónapos - de az sem kell.

Próbálj neki adni junior tejitalt, vagy ha nem vagy a tej ellen, sima tejet, kakaóval.

2009. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!