Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzási lázzal kapcsolatban...

Fogzási lázzal kapcsolatban javaslatok? SOS!

Figyelt kérdés

10 hónapos lányomnak van már 6 foga.Miután ma 3. napja lázas többnyire 39,de most mértem 39,5(ébredés után)tegnap voltunk dokinál azt mondta hogy jön a foga.

Eddig kúpot kapott este 1et, most panadol szirupot.Ez meddig tart?és valóban az lehet?étvágya kedve jó.

Meddig tömjen még gyógyszerrel?hűtőfürdőből most száltunk ki.


2009. júl. 24. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy tévhit. A láz nem a fogzástól van, hanem a fogzás miatt legyengült immunrendszere nem bír valami bacival megbírkózni és azért van láza. Ez már szerintem nem az a kategória, amit hagyni kéne. Szerintem vissza kéne vinni a dokihoz, mert nem jó ez a több napig tartó magas láz. Ráadásul jön a hétvége is. Egyébként a fogacska halad? Mert a láz gyorsítja a fogzást.
2009. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hűtőfürdőt továbbra is érdemes csinálni ha kell akkor óránként. Mellette adhatod a Viburcol kúpot, és akár panadolt vagy nurofent. A kúp homeós, így mellette alkalmazható a gyógyszer.
2009. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek

Igen most beszéltem a dokival (aki szabin van) hogy szerinte sem a fogzás, hanem a 3 napi lázat mondta de kijön és megnézi, csak össze kell gyűjtenem valahogy a pisijét....

2009. júl. 24. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!