Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad-e kevesebb folyadékkal...

Szabad-e kevesebb folyadékkal elkészíteni a tejpépet, illetve tehetek-e hozzá friss vagy főtt zöldséget, gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
5 hónapos gyereknek.
2009. júl. 24. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kevesebbel csinálom, mert amikor az elején "szabályszerű" voltam, akkor nem pép volt, hanem szinte víz. Most már szemre csinálom. Szinte mindig teszek hozzá gyümölcsöt is, általában a tízórairól megmaradtat. Zöldséggel szerintem furán hatna, mivel a tejpép ugye édes. De a kisbabák ezt még nem tudják...:)
2009. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én is mindig kevesebbel csinálom, mert egyébként híg lenne.

gyümölcsöt tegyél bele nyugodtan, a zöldség tényleg furcsa lenne, de ha megeszi, miért nem?! :)))

2009. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előttem szólóknak, én is csak ezt tudom mondani.

Ha úgy csinálod ahogy le van írva, akkor nagyon híg. Én is mindíg kevesebb vízzel csináltam.

Sokszor raktam hozzá gyümölcsöt, főleg almát, banánt, barackot, úgy nagyon ízlett a kisfiamnak.

2009. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Zöldséggel is szereti a Kicsifiam,pl.a sárgarépapürével,ami elég édeskés,szóval izlik neki zöldséggel is:-)
2009. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mi natúr tejpépet füstölt sonkával is ettünk 2X és hát rettentően szerette

szóval hajrá...

2009. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!