Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumit vegyek?

Milyen cumit vegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagy a témában.2 baba (első babának nem volt)

Eddig nuk 1 cumija volt. A napokban mondták nekem, hogy cserélgetni kell a cumit. Melyik a jobb latexes vagy a szilikon? Mekkorát vegyek neki? nagy baba, 4,5 hós 7,5 kg 68,5 cm. Anyatejes, most fogzik már és másfél 2 óránként szopizik.


2012. aug. 22. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor talán nuk 2?:)
2012. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Babától függ mit szeret :) Első gyerkőcnek aventos volt, végig szerette. 2-nak NUK-osat vettünk, h az milyen hűde...Erre nem kellett neki, se a dm-s, se a MAM, csak aventos. Amúgy a szilkon jobb. Szerintem.
2012. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lányom meg csak a NUK latexot fogadta el. A szilikonosakat kiköpte mindig.

Hát figyu, olyat kapjon, amit szeret. De ez úgyis csak akkor derül ki, ha már megvetted. :)

Ha bevált neki a NUK, akkor azzal folytasd.

Mekkorát? Hát én hónap szerint vettem, ami fel volt tüntetve a cumin, nem pedig a baba súlya alapján.

2012. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hónap szerint vannak igen a kategóriák, 0-6 hónapig, 6-18 ig stb.Aszerint vegyél, és ha a nukosat szereti, akkor olyant.
2012. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Korábban vettem neki egy nuk1 tartalék cumit és most nézem, hogy az sokkal kisebb mint ami a szájában van pedig elvileg egy méret. Ez kinyúlhat? Azt, hogy mit szeret azt nem tudom, ezt kapta, nagy nehezen elfogadta.Gondoljátok, hogy a szilikonost nem fogadná el ha ugyanilyen formájút találnék? Azt szívesen kihagynám, hogy megveszek egy rakás cumit és nem kell neki azért érdeklődöm.
2012. aug. 22. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Születésétől Nuk szilikonos cumit vettünk, amit a kor alapján cseréltünk nagyobbra. 2 éve múlt a kislányom és alváshoz most is kell a cumi, plusz még jönnek a fogai és így ha meglátja, akkor kell Neki és mivel már sűrűn szétharapta, váltottunk az olcsóbb Dm-es Babylove szilikonos cumira. Az elején furcsa volt Neki, és kiköpte, most viszont már a Nuk-os cumit köpi ki:-)


Egyébként a cserélgetni kell a cumit, az inkább arra vonatkozik, hogy ne 8 hónapig használjon egyet, hanem 2-3 hónaponta cseréld ki:-) Én cseréltem 2 havonta.

2012. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!