Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 5 hós babám megevett...

Baj ha 5 hós babám megevett 120ml répát anyatejjel?

Figyelt kérdés
2 napja kóstolgatjuk a répát. Ma egy kicsit hígra sikeredett (30ml tejcsihez hozzáöntöttem fél üveg pépet)és gondoltam inkább beleöntöm cumisüvegbe. A kislányom meg az egészet megette pedig azelőtt mindenre csak fintorgott. Nagy bajt csináltam? Egyébként ez tulajdonképpen így főzelék? Vagy csak akkor főzi ha krumpli is van benne?
2009. júl. 24. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

reméljük nem lesz hasmenése :)

de egyébként ha szívesen ette...

és igen, ez főzelék, kicsit hígítva, ergo tkp. 90 g főzeléket evett meg.

nemcsak az a főzelék, amiben krumpli van, hanem a babáknál minden zöldségeset annak mondanak.

2009. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A répa inkább hasfogó.(lásd répás hipp ital hasmenésre.)
2009. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

Ahh...hát remélem nem lesz hasmenés,az nagyon nem lenne jó. Ráadásul 2 nap múlva keresztelő.

2009. júl. 24. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:

:D

az igaz :)

csak a tej miatt mondtam :)

2009. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok, nagyon ügyi a babád, lehet, hogy így higabban kell neki adni a többi zöldséget is és majd fokozatosan csinálhatod sűrűbbre. És igen amiben zöldség van az már főzi.
2009. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!