Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik Tommee Tippee cumisüveget...

Akik Tommee Tippee cumisüveget használnak?

Figyelt kérdés
5 hónapos a lányom és még az egyes szívókát használjuk.Már úgy veszem észre, hogy elég lassú neki a folyása.Lassan issza meg a teát belőle.A kettest vagy a 3ast vegyem?Szerintetek?Ja és cumisüveget 2es szívókával hol lehet kapni? Én eddig még csak egyes szívókával láttam.
2012. aug. 22. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne vegyél még egy cumisüveget, elég csak külön cumi részt venni. 2 db van egy csomagban. Én 5 hósan még a 2-est használtam, kb. 8 hósan vettünk Neki 3-as cumit. Ha nem az anti-colic-os cumisüveged van, akkor kapsz hozzá a Tescoba is fejet, ha anti colicos, akkor én csak a Brendonba és az Elefániba láttam hozzá cumifejet. Egyébként az üveget csak 1-es cumival árulják, nincs kettes és hármas.

2012. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi is Tommee Tippee-s cumisüveget használtunk 1-es fejjel, mert a lányom 2 hónapos, de mikor új tápszerre váltottunk nem folyt át rajt, így vettünk 2-est, de abból meg elég gyorsan folyt, így a MAM-os cuminál kötöttünk ki 1-es fejjel. BRENDON-ban lehet kapni 2-es fejet 2 db-os kiszerelésben 1400 Ft volt. Mi is visszatérünk majd a Tommee Tippee-hez, mert szerettem nagyon, ha 3 hós lesz a babám. Szerintem válts 2-esre, mert az már úgyis adható 3 hós kortól.
2012. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 es szívókát. A lányom 11 hós, és neki is 2-es van.
2012. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia. Kisfiam 5 honapos, es mi most valtottunk 2-es cumifejre. Eddig szuper volt az egyes, de mar volt hogy par ml utan elfaradt bealudt es par perc utan kezdodott elorol.

Nekunk bevalt a 2-es, ezzel most szepen eszik, es nem farad el kozben.

Ahogy az elso valaszolo is irta, az uveget nem kell lecserelned, csak a cumifejet, amit kulon kettes kiszerelesben lehet venni. A cumisuvegeket 1-es cumifejjel aruljak, igy utana mar csak a fejeket kell cserelni.

2012. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm szépen! Megnézem a Brendonban :)
2012. aug. 22. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a Tescoban vettem ott is lehet kapni külön cumit is 2-es csomagolásban.Szerintem még a 2-es jelzésű cumi elég neki.Mi 7hónaposan váltottunk 3-ra.
2012. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 260 ml-es cumisüvegen 2-es cumi van. Nemrégen vettük mi is a lányomnak.
2012. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pont 6 hósan vettem 3-as cumit rá, addig 1-est használunk, a 2-est átugrottuk. Bár az én lányom nagyon ritkán iszik cumisüvegből, nem volt gondja a nagy váltással.
2012. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!