Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cumisüveg oldja meg a...

Melyik cumisüveg oldja meg a problémát?

Figyelt kérdés

3 hetes babám képtelen cumisüvegből inni, többet szív, mint nyel, a tápszer nagy része kifolyik a szájából a cumi mellett, és a nyakában áll meg.

Próbáltam a lehető legkisebb lyukúval a Nuk 1-essel, de egyáltalán nem fogadja el, marja magát, miközben próbálja szívni.

Aztán próbáltuk a Mam-osat, semmi változás...

Próbáltuk a Tommee Tippee-t, ugyanaz a helyzet.

Ha volt valaki hasonló helyzetben, kinek mi vált be? Vagy hogy oldotta meg?

Meg lehet egyáltalán tanítani cumisüvegből enni egy ekkora babát?


2012. aug. 22. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg holnap szolj a védönönek szerintem!
2012. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ő segített!Bocs valamelyért lemaradt.
2012. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megtanítani?Az én kislányom elejétől fogva tápszeres volt,én Nuk-os cumisüveget vettem rá nuk-os 1-es cumit(de jó rá a babyloves 1-es(dm)és a babydream-es 1-es is)aminek olyan a formája mint a nuk-osnak.Milyen tápszert kap?Lehet hogy sűrűbb és nem jön neki rendesen.Az én kislányom Bebát kapott.
2012. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem találsz rá más megoldást próbáld ki, hogy megcsinálod a kaját, és kanállal adod neki, vagy pici pohárból itatod (pl cumisüveg kupakja). Meglepően ügyesek így.
2012. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dr Bown's cumisüveget használok az elejétől! Nem szív levegőt és nekem szépen eszik belőle a picim a kezdetektől! És mindenképp az 1-es lyukúját használd, de azt hiszem, h rögtön azt is kapsz hozzá! Nekem az Aventessel csinálta ugyan ezt a lányom mint a tiéd, és én rögtön erre váltottam! Próbáld ki lehet nálatok is segíteni fog!
2012. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk már a kórházban is Aventesből ivott. 2 hetesen pedig a tápszert is ezzel kapta, mert kellette amitt lehetett még szoptattam is. Nekünk nagyon bevált. 5 hetesen váltottam a 2es cumira, sokkal szebben eszik belőle.
2012. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kezdő anyuka, már a harmadik kisfiamról van szó. Sajnos a két idősebb is tápszeres volt, mindkettő szépen evett a NUK 1-es cumisüvegből, ezért is kezdtem ezzel.

De a kicsi fiam csak sír és az arcát kaparja, még úgy is, hogy kiszúrtuk egy kicsit nagyobb lyukra.

A tápszer sem sűrű, mert Beba pro 1-est kap Ő is, mint mindegyik gyerekem. Szóval a gyerekemben van a "hiba".

Első válaszoló:Hogyan tudott ezen segíteni a védőnő, mert Urambocsá a mienk nem sok mindent ér. Bármit kérdezek mindenre az a válasz, hogy "Változó" meg hogy "minden gyereknél más és más". Ez a szava járása...semmi konkrétum

2012. aug. 23. 07:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Aventet ajánlom én is, azt használtam mind a két gyerekemnél, sajnos tápszeresek voltak, szinte rögtön elfogadták és ki tudták szívni belőle a tápszert!
2012. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!