Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyereknél (nem anyateje...

1 éves gyereknél (nem anyatejes) mivel fedezitek a napi fél liter tejalapú táplálékot?

Figyelt kérdés
Még elfogadja a tápszert ill .tejitalt, de egyre kevesebbet. Viszont szívesen eszik joghurtot, túrót, sajtot, tejfölt. Néha kap krémtúrót, túrórudit. Nem gond ha ezekből fog összejönni a fél liter? Folyadékot egyébként is sokat iszik (vizet, gyümölcslevet, teát).
2012. aug. 22. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, lassan a tehén tejjel is próbálkozhatsz. Sajnos nálunk még mindig a tápszer megy, mivel tejérzékeny és mi csak így tudjuk fedezni a kalciumot, szerencsére imádja és reggel is este is megissza az adagját.
2012. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én tejet adtam a fiamnak, és tejtermékeket: joghurtot, sajtot, vajat, stb.
2012. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 évesen még kb. 4 dl tejitalt megivott és uzsonnára még megevett 150-180 ml tejpépet, kapott sajtot, joghurtot, túrót. Nem próbáltad a tejpépet?

De ha kb. megvan a fél liter, akkor jó így is.

2012. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reggel tejpép, este tejpép plusz tápszer. Tejet inni még nem adtam neki de pl tejbegrízt, túrós sütit stb már evett...
2012. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!