Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítseg, lehet, hogy beteg a...

Segítseg, lehet, hogy beteg a kisfiam?

Figyelt kérdés
Először nem foglalkoztam vele, amikor azt láttam, hogy autóban pl elalvás előtt felfelé néz a szemével, mint akinek fennakadt a szeme, de ma már tapasztaltam megint, hogy fel-felnéz , de úgy önkéntelenül, mint aki nem tudja kontrollálni ,merre néz. Aggódom. Vagy ez csak álmosság jele a babáknál?
2012. aug. 23. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2012. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
6 hónapos kereken
2012. aug. 23. 11:11
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

na, azért ennyitől nem kellene pánikolni. Legyen otthon Germicid kúp, Nurofen, Panadol, de szerintem legjobb a kúp, azzal ki lehet húzni az éjjelt, ha lázas lenne.

De: ha nem lázas (38,5 felett szoktam csillapítani, ha nappal jön rá), ha nem nyűgös és nem köhög, akkor mi baja lenne? Vidd el védőnőhöz, ha aggódsz, ő majd megmondja, kell-e orvos, ha semmi más baja nincs, csak furán nézeget.

2012. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mondd el az orvosnak. Lehet hogy elküld szemészhez vagy neurológushoz, vagy mindkettőhöz.

Lehet hogy semmi nincs, de jobb kivizsgálni az ilyesmit, hiszen a picik még jól fejleszthetők.

első

2012. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt én is említeném az orvosnak, de reméljük ilyenkor csak nagyon álmos és azért csinálja.

Orvosnak tényleg mondd majd mindenképp, (még ha lázas nem is lesz :D)

2012. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem semmi komoly
2012. aug. 23. 11:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két gyerekem felfelé lesett ha fáradtak voltak, elalvás előtt, volt, hogy játék közbe de utána már nem sokkal aludtak is..
2012. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem ez olyan fura, lányomnál nem volt ilyen. Ismertem egy kisfiút akinek idegrendszeri betegségből adódott az állandó felfelé nézés. Ilyesztő volt.
2012. aug. 23. 11:26
 9/11 A kérdező kommentje:
Az állandó azt jelenti , hogy nem folyamatos, hanem gyakori fél másodperces fel-fel tekintgetések. Ilyen az én fiamé is.
2012. aug. 23. 11:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, de szerintem igen, az álmosság jele. Az én nagyobbik gyerkőcöm olyan, h nyitott szemmel kezd aludni, volt már olyan, h feküdt az ágyon "nézte" a tv-t és én kérdeztem tőle vmit, de nem válaszolt, odarohantam, mert nagyon megijedtem, akkor láttam, h már csukva a szeme, és mélyen alszik...:S és nem ez volt az első eset... De doki szerint teljesen oké , sok gyereknél van ilyen.
2012. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!