Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pesztonka elektromos orrszívór...

Pesztonka elektromos orrszívóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a porszívós a legjobb, de annyira fél tőle, hogy szabályosan megrémül, ordít. ezért gondoltam az elektromosra, hogy az nem volna olyan hangos, de nem tudom kiszívja-e egyáltalán a cuccot az orrából.
2009. júl. 24. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem olyan a porrszívónk, amihez orrszívót lehet csatlakoztatni. Ezért a pesztonkát ajánlották. jól szív, azzal nincs gond, viszont ez sem halk! Az én gyerekem is megrémül tőle még 2 évesen is, de muszály!
2009. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezt javasolták, meg is vettem, de nem használtuk egyszer sem. Mellszívóval együtt van, tök steril. Ha érdekel irj privit.
2009. júl. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van, de sosem használtam. Inkább a tengervizes spray, amitől folyékony lesz, és könnyen ki lehet szedni, vagy kihapcizza. Bár ez sem kellemes befújni az orrába, de szerintem még mindig jobb.
2009. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk bevállt. Igaz csak kétszer használtuk a 2 év alatt, de ennek is van hangja. amikor a kisfiam kicsi volt, volt olyan, hogy csak bekapcsoltuk, hogy szokja. így nem fél tőle.
2009. júl. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De azért ez valamivel halkabb mint a porszívós nem? Meg úgy tudom dallamokat is játszik, hogy a zajt ne lehessen hallani nem?
2009. júl. 25. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!