Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves babával voltatok...

Másfél éves babával voltatok külföldön nyaralni?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok,mire figyeljek?repölőt hogy viseli?Apartman,agy száloda ami neki jó?
2009. júl. 24. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én lányom először 2 hónaposan volt velünk nyaralni, de akkor csak a Balatonhoz mentünk kocsival és átaludta az egész utat. 3 évesen utaztunk repülővel, fel volt dobva tőle, élvezte. Viszont engem a szüleim már másfél éves koromban vittek repülős útra, elmondásuk szerint nagyon odavoltam a reptértől, tetszett a fényes kő, végig csúsztam-másztam rajta (pedig már javában tudtam járni), vagy 50-szer el kellett menni wc-re, mert akkor Magyarországon még nem nagyon volt kézszárító, folyékony szappan és ez nekem tetszett. Magát a repülést végigaludtam, hányásról szó sem volt, pedig születésemtől fogva igen érzékeny bélrendszerrel vagyok "megáldva".

Hogy apartman vagy szálloda, azt nem tudom, nekem az a tapasztalatom, hogy a gyerekek is -csakúgy mint a felnőttek- idegen helyen jóval rosszabbul alszanak, így ebből a szempontból szerintem ez mindegy. :)

2009. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!